Військові на підтанцьовці: Руслан Ханумак обурив мережу піснею і кліпом з дівчатами у формі
Щойно затих скандал із піснею Потапа про волонтерів, як мережа обурила новий витвір українських артистів. На цей раз епатувати слухачів вирішив Руслан Ханумак. Він випустив пісню "Дика Дичка", в якій образ жінок на війні подається вкрай легковажно та сексуалізовано, інформує
"Дика Дичка — це про пристрасне кохання в сучасних українських реаліях. Любов справжнього патріота до гарячої, примхливої та нестримної козачки, яка захищає рідну країну, відкинувши всі сантименти, чим ще більше манить до себе", - йдеться в описі треку.
![](https://novostey.com/i4/2023/03/23/cea04d219d4e332914b575f35d68fe20.jpg)
Текст пісні та музичне відео, однак, змушують задуматися про інше. У ній є такі рядки:
"Дика дичка, дика дичка, не виходить з голови піксельна спідничка".
"Ти у полі у Херсоні, де стріляють як в Warzoni. Мій незламний бетер без соляри вже скучає, ти навіть на відстані його заводиш, я не знаю".
Warzone у даному випадку - комп'ютерна гра "Call of Duty: Warzone", з якою Ханумак порівнює реальні події війни.
Підспівує Ханумаку актриса Дарія Петрожицька, яка живе в Німеччині і не має відношення до ЗСУ: "Заряджаю Іглу і стріляю, ра-та-та, я крушу і збиваю, дочекайся, тебе розцілую, дай тільки клятих я дошматую".
Кліп на пісню "Дика Дічка" знімали в полі, на тлі табличок "Обережно, міни" та броньованих автомобілів. На підтанцьовці були дівчата у формі ЗСУ, у яких замість патчу з ім'ям та групою крові, як у військових, красувався напис "Дичка". Також у кліпі з'являються реальні жінки з лав ЗСУ – Юлія Абаєва, Олена Риж, Юлія Олійник, Алла Мартинюк, Валентина Скрипак. В одному з кадрів музиканти показали, як справжні військові подякували їм за спортивний автомобіль для ЗСУ.
На YouTube та в Instagram трек та кліп отримали безліч критичних відгуків:
"Військові на підтанцьовці, реально? Стиль Потапа, напевно, ви його великий фанат".
![](https://novostey.com/i4/2023/03/23/e9de98f4cd203ca29db868c8592ca540.jpg)
"Таке відчуття, що вже ліплять військових куди завгодно".
"Що за ганьба! Вже може вистачить на війні хайп робити?"
![](https://novostey.com/i4/2023/03/23/8e5ea15b138407a6bf2c0225b4f96500.jpg)
"Військова форма для хайпа. Як на цю веселуху дивитися хлопцям з передової?"
"Потап на мінімалках".
![](https://novostey.com/i4/2023/03/23/1afcaee90e0db58ef734b12776cecfba.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/03/23/43f1a86b7a2680d51101a92803168972.jpg)
"Підкажіть, будь ласка, в якому з рядків цієї пісні я можу побачити прояв поваги до жінок-військовослужбовців?"