Знежирені Сили України: мережу обурила блогерка, яка запустила марафон схуднення "ЗСУ"
У соцмережах поскаржилися на недоречну рекламу, яка спекулює на українській армії. Фітнес-блогерка з ніком kate_kalchuk у Instagram запустила марафон схуднення, який назвала "ЗСУ - Знежирені Сили України", інформує
![](https://novostey.com/i4/2023/03/01/e0feccb30c90cd82f0fffdaf93702983.jpg)
Користувачів мережі обурила не лише абревіатура, а й фотографії у військовій формі. Сама дівчина не знаходиться в армії. На коментарі критиків вона відповіла, що поцікавилася допустимістю такої реклами у військових, і вони не заперечували.
"Проект показує, що кожен з нас воїн, у кожного з нас є своя зброя та свій фронт, на якому ми боремося і працюємо. Мій фронт - це спорт, - пояснила вона. - Завдяки спорту я можу допомагати військовим та наблизити перемогу, саме на це марафон і націлений. І ніяк не на зневагу. Частина отриманих коштів йде на підтримку ЗСУ".
![](https://novostey.com/i4/2023/03/01/b69dc191646085986d8ea8cde7ca07af.jpg)
Велика кількість критики змусила блогерку закрити свою сторінку в Instagram. Користувачі мережі, втім, продовжили обговорювати проблему, яка проявляється все частіше: представники бізнесу в гонитві за комерційним успіхом не гидують експлуатувати тему війни та патріотизму.
![](https://novostey.com/i4/2023/03/01/af212daa6c99a6b545627ecdfa1f824b.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/03/01/3e6ee34b0d1252f4fb26aa91f370682e.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/03/01/8efd194eeab2d20b3afabb9340f44da7.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/03/01/1f17ac57546c0c67868b55b291cb7835.jpg)