У Дніпрі неадекват підірвав удома три гранати та відкрив стрілянину з вікна: відео погрому
У Дніпрі чоловік у квартирі багатоповерхівки кинув три гранати й відкрив вогонь через вікно, а після прибуття поліції і корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) погрожував застрелитися, інформує
Про це повідомили в телеграм-каналі "Типовий Дніпро".
У будинку неподалік ТРЦ "Дафі" чоловік винайняв житло, маючи при собі повний бойовий комплект, після чого перебрав з алкоголем і почав погрожувати містянам зброєю, унаслідок чого до багатоповерхівки викликали поліцію.
Чоловіку не сподобався такий розвиток подій, тому він вирішив підірвати три гранати у квартирі, застосував вогнепальну зброю, відстрілюючись через вікно, а потім забарикадувався у квартирі.
Спочатку поліція евакуювала людей із сусідних квартир і перекрила доступ до прилеглих територій. Надалі розпочалися переговори зі стрільцем, у ході яких з'ясувалося, що він 32-річний військовослужбовець з Івано-Франківської області, котрого розшукували за крадіжку зброї.
Під час розмови чоловік назвав номер телефону дружини, і поліцейські зателефонували їй, аби та його заспокоїла.
Однак під час розмови чоловік зізнався дружині у зраді, унаслідок чого ситуація загострилася. Тим часом КОРДу вдалося зламати залізні двери й потрапити у квартиру, але чоловік знову схопив автомат, зачинився у кімнаті й погрожував застрелитися.
![](https://novostey.com/i4/2023/01/24/435a9d8e3aa2d3c209315952f9071717.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/01/24/d7208b7069c35695f4522cc6c4ae7f3c.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/01/24/14d77e02a671e7f738f40336f9d1be26.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/01/24/a3e23fe52dd35c6818040c77a84b10e4.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/01/24/3f30d496a4e77709f9a0a32803d86d09.jpg)
Після довгих переговорів чоловік все ж упустив до себе переговорника й склав зброю. Відбулося затримання, до стрільця допустили медиків, оскільки він отримав поранення від вибуху гранати.
У квартирі в результаті підриву трьох гранат винесло балкон, скло у вікнах, пошкоджено меблі й стіни. Під будинком чергувала швидка допомога.
![](https://novostey.com/i4/2023/01/24/3fff90f962b9df71e570486f2929179d.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/01/24/73d86a7ee446565a728ce357537866fd.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/01/24/e951a47cadb2be2872b0bb3548d232d6.jpg)