"Вєра, бери Хімарс": Данилко після анонсу концерту Сердючки в росії все пояснив

Андрей Данилко

Анонс концерту Вєрки Сердючки з'явився у росії, виступ нібито має відбутися 28 грудня у Хабаровську.

Андрій Данилко вже відреагував на цю інформацію.

На своїй сторінці в Instagram артист розмістив скрін новини, яка з'явилася у російських ЗМІ з коротким коментарем: «Ви там що, вже зовсім?».

Також Данилко повідомив, що інформація про його приїзд до Росії є фейком.

Зазначимо, що як ілюстрацію до новини російські ЗМІ обрали фото двійника Вєрки Сердючки, яких у Росії розвелося дуже багато.

У коментарях до посту підписники Андрія Данилка жартують, що Сердючка може приїхати до росіян, але лише у супроводі ЗСУ:

«Їде у супроводі ЗСУ!», «Ну в Хабаровськ так у Хабаровськ, тільки на танку!», «На танку разом із ЗСУ) посилають приховані сигнали напевно», «Вєра, бери Хімарс, і їдь», «Що вони там курять? », «Навіть фотка не Вєрки. Вони думають, що окуляри та помада із зіркою – це все замилить око… хіба що на відстані 5 км…», «Да не їде, а летить на Байрактарі», «Спочатку дасть концерт Залужний, а потім буде видно».

Данилко Андрей

Так, за словами Данилка, приїжджаючи колись у росію, він не відчував жодної різниці між людьми, проте згодом усе змінилося.

«У росіян найчастіше "вкрасти", "запозичити". Вони ж зробили свою Сердючку. Імпортозаміщення. Якийсь балет, наче залишки Надії Бабкіної. Такий жах. Навіть не можуть вигадати свій образ», - говорив Данилко.


Катерина Петренко, politeka.net

Интересные новости
Павло Зібров показав мальовничі краєвиди з вершини «Батьківщини-Матері»Павло Зібров показав мальовничі краєвиди з вершини «Батьківщини-Матері»
Блок рекламы


Похожие новости

Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"
У Львові п'ятирічний хлопчик помер після видалення зубів - прокуратура веде розслідуванняУ Львові п'ятирічний хлопчик помер після видалення зубів - прокуратура веде розслідування
На холеру обстежили три тисячі людей після затоплення Каховської ГЕС – МОЗНа холеру обстежили три тисячі людей після затоплення Каховської ГЕС – МОЗ
У 90% — відсутність нирки: РНБО обіцяє, що імена ухилянтів та лікарів-порушників після перевірок ВЛК будуть оприлюдненіУ 90% — відсутність нирки: РНБО обіцяє, що імена ухилянтів та лікарів-порушників після перевірок ВЛК будуть оприлюднені
У Росії сталися вибухи на нафтовому родовищі: є загиблі й "важкі" пораненіУ Росії сталися вибухи на нафтовому родовищі: є загиблі й "важкі" поранені
Шеннен Доерті вперше показала себе після операції на мозку через онкологію.Шеннен Доерті вперше показала себе після операції на мозку через онкологію.
Мадонну після реанімації вже виписали з лікарніМадонну після реанімації вже виписали з лікарні
Олег Винник зробив новий пост після півтора року мовчання: "Йому знову потрібні гроші"Олег Винник зробив новий пост після півтора року мовчання: "Йому знову потрібні гроші"
Моніка Беллуччі сильно схудла після розлучення колишнього з молодою дружиноюМоніка Беллуччі сильно схудла після розлучення колишнього з молодою дружиною
Netflix показав нових героїв «Гри в кальмара» та анонсував вихід реаліті-шоуNetflix показав нових героїв «Гри в кальмара» та анонсував вихід реаліті-шоу
Последние новости

Подгружаем последние новости