Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"
Роман Сасанчин – молодий український співак, переможець шоу "Голос. Діти" та "Голос країни". Розповідаємо, як склалося життя артиста з маленького села на Тернопільщині, який за перемогу у дорослому проекті отримав квартиру в Києві, інформує
![](https://novostey.com/i4/2024/04/25/e173ab1d1d03bf62b45d97fa3acbf4a4.jpg)
Роман народився 1 квітня 2002 року у селі Садки Тернопільської області. Любов до музики хлопцю прищеплювала сестра і мама, коли в дитинстві наспівували йому колискову. Також хлопчик часто вслухався у класичні мелодії музичних скриньок.
Сасанчин співає з п'яти років, а його дебют на сцені відбувся у першому класі на шкільній лінійці. Також талановитий хлопчик давав концерти, співав батькам. Закінчив Садківську загальноосвітню та Толстенську музичну школу, а також Львівську спеціалізовану музичну школу-інтернат. Нині навчається у Теребовлянському коледжі культури та мистецтв.
У 2012 році Роман взяв участь у першому сезоні "Голос. Діти", але жоден із тренерів до нього не повернувся. Через три роки Сасанчин повернувся на вокальний проект і став його переможцем у команді Тіни Кароль.
Однак на цьому Сасанчин не зупинився. У 2020 році хлопець прийшов на дорослу версію проекту та здобув чергову перемогу. Свою участь у "Голосі країни" Роман розпочинав у команді Дана Балана, але пізніше був "викрадений" Тіною Кароль, яка привела його до перемоги на "Голосі. Діти".
Як головний приз переможець отримав двокімнатну квартиру в одному з житлових кварталів Києва. Сасанчин одразу переїхав туди і власноруч почав робити ремонт. Пізніше він перевіз із Тернопільської області свою дівчину Іванну, з якою продовжив облаштовувати житло, разом роблячи нескладні ремонтні роботи.
Незабаром кохана співака, яка старша за нього на 4 роки, дізналася про вагітність, і пара вирішила тимчасово переїхати зі столиці і повернутися вже після народження дитини. 30 грудня 2021 року у пари народилася донька Елізабет. На той момент Романові було лише 19 років.
![](https://novostey.com/i4/2024/04/25/5a3031e38f7b871a076602cd0182e6da.jpg)
Незадовго до початку повномасштабної війни Сасанчин заявив, що хоче продати подаровану на "Голосі" квартиру та придбати житло поменше.
"Дуже багато часу роздумував одне надзвичайно важливе питання щодо квартири яку ще 2 роки тому виграв на "Голос країни 10"! Так, ви багато чули в моїх інтерв’ю, що я хучу туди переїхати і т.д! Але добре роздумавши я все ж вирішив її продати для того щоб реалізувати ще одну свою велику мрію, про яку я згодом вам розкажу та купити меншу за розмірами квартиру!", - розповідав співак.
Втім, втілити задумане Роману так і не вдалося. Восени 2023 року молоде подружжя переїхали в квартири, яку збиралося продавати, проте облаштували лише одну кімнату - спальню.
![](https://novostey.com/i4/2024/04/25/8bca100177e936297bce06c694e5477d.jpg)
Гроші на ремонт переможець "Голосу країни" заробив не співом, а роботою в інтернет-магазині на складі. 22-річний виконавець розповідав, що не перебирає роботою і в разі чого завжди зможе прогодувати сім'ю.
Деякий час у мережі говорили про проблеми молодій сім'ї, також на розлучення у соцмережах натякала сама Іванна. Проте Роман запевняв, що цю інформацію "дуже роздмухали".
"Був там момент, що ми щось там, як кіт з собакою там погиркались. Іванка така сама по собі, що може щось викласти в сторіз, всім пожалітись. Так воно в принципі і сталося", - пояснив Сасанчин.
![](https://novostey.com/i4/2024/04/25/c6cdeef37b4f63c84513904496367ef6.jpg)
У квітні 2024 року дружина Романа Сасанчина пережила завмерлу вагітність. Іванна розповідала, що вони з чоловіком дізналися, що в них буде ще одна дитина, почали будувати нові плани на майбутнє, як несподівано з'ясувалося, що плід завмер.
"Все відбулось супершвидко, незрозуміло. В один день ти дізнаєшся, що ти вагітна, і в тебе одразу купа думок, купа планів. Ти бачиш перед собою ціле нове життя. Багато про що починаєш мріяти, і через декілька днів тобі говорять, що вагітність завмерла. І ти з такого щасливого періоду швидко падаєш у таку прірву суму, страху, якогось розчарування", - розповідала вона.
![](https://novostey.com/i4/2024/04/25/5c94239e983ba44f883e758ea8200a84.jpg)
Також Роман Сасачин висловлювався про мобілізацію. Співак пояснив, що вибрав бути корисним українським захисникам у тилу, але якщо його призвуть, то з "гордістю та честю" стане на захист країни.
"Я [ходжу] вулицею, їжджу в магазин... Я ніде не ховаюся. Якщо дійде черга до мене... я ніколи цього не боявся і не боюся. Я з гордістю і честю піду, якщо це буде потрібно. Чому я добровільно не йду? Я зараз намагаюся зробити те, від чого буде більше користі", - сказав 22-річний співак.
![](https://novostey.com/i4/2024/04/25/65d7afa2a2ae0739aa98ea5c1f560ac0.jpg)