Лідер гурту "Без Обмежень" розповів, чому став водієм після 24 лютого: "Я не відчував себе..."

Сергій Танчинець

Незважаючи на десятки блокпостів та пробок, Сергій Танчинець сумлінно допомагав українцям.

Лідер українського гурту "Без обмежень" Сергій Танчинець розповів, що коли росія напала на Україну, то він не міг більше займатися творчістю. Він вирішив стати водієм. Під час інтерв'ю для програми ЖВЛ музикант розповів, чому став водієм на початку повномасштабної війни.

Сергій Танчинець

За його словами, у перші місяці повномасштабної війни він не міг зосередитися на музиці і хотів бути корисним для українців, які евакуювалися з Києва та Київської області, тікаючи від обстрілу. Тому Сергій Танчинець евакуював охочих у Мукачеві Закарпатської області.

"Спочатку я навіть не включав радіо в авто. Я не відчував себе музикантом. Спочатку я просто був водієм. Я розумів, що у нас є туровий бус "Без обмежень" і ми можемо відвезти вантаж. 17-18 разів ми їхали з Мукачеве Київ і назад. Перша поїздка була дуже складною, адже тривала 20 годин", – згадав лідер українського гурту "Без обмежень" .

Зокрема, незважаючи на десятки блокпостів та пробок, Танчинець сумлінно допомагав українцям. Дорогою він людей вислуховував і підтримував.

"Назад ми відвозили людей, які хотіли виїхати з Києва. Ми їхали від війни і зрозуміло, що люди в пригніченому стані. Тому якась психологічна підтримка була", - сказав лідер групи.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."
Jerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити порядJerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити поряд
Дочка Анджеліни Джолі з поголеною головою та у міні-шортах з'явилася на публіціДочка Анджеліни Джолі з поголеною головою та у міні-шортах з'явилася на публіці
Померла Енні Вершинг - актриса, яка зіграла Тесс у "The Last of Us"Померла Енні Вершинг - актриса, яка зіграла Тесс у "The Last of Us"
"Дуже тепла атмосфера": улюблениця Вакарчука Соловій зустрілася з військовими та похвалилася букетами"Дуже тепла атмосфера": улюблениця Вакарчука Соловій зустрілася з військовими та похвалилася букетами
Блок рекламы


Похожие новости

Лідер "Океан Ельзи" Вакарчук заговорив про засудження відомої співачки: "За виконання нашої пісні..."Лідер "Океан Ельзи" Вакарчук заговорив про засудження відомої співачки: "За виконання нашої пісні..."
Життя українки обірвалося після сеансу масажу: підозрюваній винесли вердиктЖиття українки обірвалося після сеансу масажу: підозрюваній винесли вердикт
Росіянка на "Міс Всесвіт" звинуватила представників України у погрозах зіпсувати сукнюРосіянка на "Міс Всесвіт" звинуватила представників України у погрозах зіпсувати сукню
"Мікрофон мені не дали": "Міс Україна-Всесвіт" Апанасенко чесно розповіла про ставлення до росіянки на конкурсі"Мікрофон мені не дали": "Міс Україна-Всесвіт" Апанасенко чесно розповіла про ставлення до росіянки на конкурсі
Валюху зі "Сватів" після зникнення звинуватили в алкоголізмі: "Огидно!"Валюху зі "Сватів" після зникнення звинуватили в алкоголізмі: "Огидно!"
"Як прикро!": Jerry Heil зробила українцям несподіване зауваження та поставила себе за приклад"Як прикро!": Jerry Heil зробила українцям несподіване зауваження та поставила себе за приклад
Jerry Heil після падіння в оркестрову яму звернулася до українців: "Я дещо зрозуміла..."Jerry Heil після падіння в оркестрову яму звернулася до українців: "Я дещо зрозуміла..."
Актор Дмитро Лінартович показав перше фото після поранення в боях за СоледарАктор Дмитро Лінартович показав перше фото після поранення в боях за Соледар
Jerry Heil після падіння в оркестрову яму розповіла, як почувається: "Коли ходжу..."Jerry Heil після падіння в оркестрову яму розповіла, як почувається: "Коли ходжу..."
Продюсер Полякової пояснив, чому брати Меладзе гідні бойкоту: "Ще у 2004 році..."Продюсер Полякової пояснив, чому брати Меладзе гідні бойкоту: "Ще у 2004 році..."
Последние новости

Подгружаем последние новости