"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських

Макс Барських

Макс Барських після повномасштабного вторгнення росії в Україну розірвав зв’язки з музичним світом рф.

Нагадаємо, зі своєю позицією також дуже швидко визначився продюсер и друг Макса – режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв, який працював з багатьма російськими артистами.

Барських і Бадоєв засудили росію, а Макс навіть пішов у тренувальний табір ЗСУ, повністю відрізавши себе від російського шоу-бізу.

Макс Барських

«Тривалий час пісні російською мовою для Макса були компромісом, між нами, як керуючою комапнією, і ним. Томущо він давно бачить себе у західному шоу-бізнесі. В нього є певний досвід, певні вже контакти, в нього там є нерухомість, дуже великі амбіції. І я вірю, що в нього може відбутися цей успіх, тому що він дуже його прагне», - розповів про майбутню Макса Барських власник відомого в українському шоу-бізнесі агентства з просування артистів Михайло Ясинський в інтерв'ю Go West.

За словами Ясинського, Макс у який час навіть розчарувався у американському шоу-бізнесі і опустив руки, але встиг багато чому навчитися.

Макс Барских

«І саме успіх його пісень тут в Україні був побудований на його розумінні, як створюється музика на Заході. У нього дуже круте коло людей, з якими він співпрацює, він просто про це не каже. Він хоче досягнути, а вже потім говорити, як він цього досягнув. Але він дуже крутим став продюсером з точки зору створення сучасної музики», - заявив Ясинський, додавши, що Макс все робить сам і вже тривалий час бачить себе і своє майбутнє в західному музичному світі.


Катерина Петренко, politeka.net

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

"Я таких чоловіків відправляла б на передову": дружина продюсера "Квартал 95" публічно присоромила людей під своїм будинком"Я таких чоловіків відправляла б на передову": дружина продюсера "Квартал 95" публічно присоромила людей під своїм будинком
"Це підстава": гучний скандал вибухнув після фінала "Голосу країни-12""Це підстава": гучний скандал вибухнув після фінала "Голосу країни-12"
Jerry Heil зустрілася з Alyona Alyona та KOLA, артистки разом заспівали: "Ну просто нова ВІА Гра"Jerry Heil зустрілася з Alyona Alyona та KOLA, артистки разом заспівали: "Ну просто нова ВІА Гра"
"Я просто ридала": Денисенко з "Кріпосної" розповіла, як знімалася у кліпі Трінчер, фото"Я просто ридала": Денисенко з "Кріпосної" розповіла, як знімалася у кліпі Трінчер, фото
Jerry Heil доведеться перервати навчання в США і повернутися в Україну: "На телефон прийшло смс..."Jerry Heil доведеться перервати навчання в США і повернутися в Україну: "На телефон прийшло смс..."
Брітні Спірс після скандальної зйомки на пляжі згадала про дітей: "Довелося позбутися"Брітні Спірс після скандальної зйомки на пляжі згадала про дітей: "Довелося позбутися"
Кайлі Дженнер у шкіряному корсеті спантеличила аномально тонкою талією після схуднення: "Та ти їси взагалі?"Кайлі Дженнер у шкіряному корсеті спантеличила аномально тонкою талією після схуднення: "Та ти їси взагалі?"
Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"
Анна Трінчер посварилася з чоловіком через пікантні зйомки у кліпі: "Іноді просто нестерпний..."Анна Трінчер посварилася з чоловіком через пікантні зйомки у кліпі: "Іноді просто нестерпний..."
У Росії після масової бійки згорів нічний клуб – багато загиблих: фото та відеоУ Росії після масової бійки згорів нічний клуб – багато загиблих: фото та відео
Последние новости

Подгружаем последние новости