"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських

Макс Барських

Макс Барських після повномасштабного вторгнення росії в Україну розірвав зв’язки з музичним світом рф.

Нагадаємо, зі своєю позицією також дуже швидко визначився продюсер и друг Макса – режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв, який працював з багатьма російськими артистами.

Барських і Бадоєв засудили росію, а Макс навіть пішов у тренувальний табір ЗСУ, повністю відрізавши себе від російського шоу-бізу.

Макс Барських

«Тривалий час пісні російською мовою для Макса були компромісом, між нами, як керуючою комапнією, і ним. Томущо він давно бачить себе у західному шоу-бізнесі. В нього є певний досвід, певні вже контакти, в нього там є нерухомість, дуже великі амбіції. І я вірю, що в нього може відбутися цей успіх, тому що він дуже його прагне», - розповів про майбутню Макса Барських власник відомого в українському шоу-бізнесі агентства з просування артистів Михайло Ясинський в інтерв'ю Go West.

За словами Ясинського, Макс у який час навіть розчарувався у американському шоу-бізнесі і опустив руки, але встиг багато чому навчитися.

Макс Барских

«І саме успіх його пісень тут в Україні був побудований на його розумінні, як створюється музика на Заході. У нього дуже круте коло людей, з якими він співпрацює, він просто про це не каже. Він хоче досягнути, а вже потім говорити, як він цього досягнув. Але він дуже крутим став продюсером з точки зору створення сучасної музики», - заявив Ясинський, додавши, що Макс все робить сам і вже тривалий час бачить себе і своє майбутнє в західному музичному світі.


Катерина Петренко, politeka.net

Интересные новости
Полнометражное порно Ксении Собчак
В России запретили ходить по улице без трусов
Ирина Билык написала стихотворение о войнеИрина Билык написала стихотворение о войне
Алина Кабаева родила Путину сына. Фото
Эксклюзивное фрик-шоу: как низко готовы пасть скандальные звезды (ФОТО)
Блок рекламы


Похожие новости

В Україну екстрадували організатора «схем для ухилянтів», який переховувався в ЄС
Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"
У Львові п'ятирічний хлопчик помер після видалення зубів - прокуратура веде розслідуванняУ Львові п'ятирічний хлопчик помер після видалення зубів - прокуратура веде розслідування
На холеру обстежили три тисячі людей після затоплення Каховської ГЕС – МОЗНа холеру обстежили три тисячі людей після затоплення Каховської ГЕС – МОЗ
Воєнний стан: що чекає чоловіків, які повернулись в Україну пізніше осіб, яких вони супроводжували за кордонВоєнний стан: що чекає чоловіків, які повернулись в Україну пізніше осіб, яких вони супроводжували за кордон
У 90% — відсутність нирки: РНБО обіцяє, що імена ухилянтів та лікарів-порушників після перевірок ВЛК будуть оприлюдненіУ 90% — відсутність нирки: РНБО обіцяє, що імена ухилянтів та лікарів-порушників після перевірок ВЛК будуть оприлюднені
Німецький співак відмовився від премії миру через УкраїнуНімецький співак відмовився від премії миру через Україну
Шеннен Доерті вперше показала себе після операції на мозку через онкологію.Шеннен Доерті вперше показала себе після операції на мозку через онкологію.
Мадонну після реанімації вже виписали з лікарніМадонну після реанімації вже виписали з лікарні
Олег Винник зробив новий пост після півтора року мовчання: "Йому знову потрібні гроші"Олег Винник зробив новий пост після півтора року мовчання: "Йому знову потрібні гроші"
Последние новости

Подгружаем последние новости