Гвінет Пелтроу в купальнику здивувала зовнішнім виглядом - виглядає на 30 років молодшою

27 вересня відома американська актриса Гвінет Пелтроу відсвяткує день народження. Виповниться зірці фільму "Кохання зла" 50 років. Однак їй нема чого боятися цієї круглої цифри, адже виглядає колишня дружина Кріса Мартіна просто чудово.

Виглядає на 30 років молодше: Гвінет Пелтроу напередодні 50-річчя засвітила ідеальну фігуру у купальнику

В особистому обліковому записі в Інстаграм Гвінет Пелтроу опублікувала несподіване фото. На чорно-білому знімку 49-річну зірку знято у крихітному бікіні. Знімок зроблено в момент стрибка на задньому дворі дома актриси.

"Роздуми про важливу віху", - зазначила в публікації Гвінет Пелтроу, маючи на увазі свій 50-й день народження, що наближається.

Виглядає американська зірка чудово і їй можна дати років на 30 молодше її віку. Відомо, що Гвінет дуже любить нестандартні способи догляду за собою, різні чистки та промивання. Правильне харчування та спорт дозволяють їй залишатися в тонусі з огляду на те, що вона народила двох дітей.

Виглядає на 30 років молодше: Гвінет Пелтроу напередодні 50-річчя засвітила ідеальну фігуру у купальнику

Не варто забувати і про гени, адже мама Пелтроу - відома актриса Блайт Даннер у свої 79 років виглядала просто чудово і років на 20 молодшою.

Виглядає на 30 років молодше: Гвінет Пелтроу напередодні 50-річчя засвітила ідеальну фігуру у купальнику

"Вітаю майже з днем народження", "Кращі роки попереду", "Ніби Гвінні в її 18 років. Зовсім не змінилася", "Яка прекрасна", "Ух ти, така красива і смілива", - захоплюються шанувальники.

Нагадаємо, 58-річна Демі Мур у бікіні похвалилася фігурою молодої дівчини.


Анастасия Березовская, Тудей

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

Демі Ловато сильно схудла і здивувала зовнішнім виглядом під час рідкісного виходу у світДемі Ловато сильно схудла і здивувала зовнішнім виглядом під час рідкісного виходу у світ
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
Крістіна Агілера знову схудла: як зараз виглядає 41-річна співачкаКрістіна Агілера знову схудла: як зараз виглядає 41-річна співачка
Кетрін Зета-Джонс здійснила рідкісний вихід у світ - виглядає набагато молодше свого вікуКетрін Зета-Джонс здійснила рідкісний вихід у світ - виглядає набагато молодше свого віку
21-річна онучка Софії Ротару вразила виглядом в образі чорного лебедя: "Дуже гарно вийшло!"21-річна онучка Софії Ротару вразила виглядом в образі чорного лебедя: "Дуже гарно вийшло!"
Голді Хоун зробила рідкісний вихід у світ: як зараз виглядає 76-річна дружина Курта РасселаГолді Хоун зробила рідкісний вихід у світ: як зараз виглядає 76-річна дружина Курта Рассела
58-річна Беллуччі в образі жінки-вамп здивувала помолоділим обличчям: "Талант вражає"58-річна Беллуччі в образі жінки-вамп здивувала помолоділим обличчям: "Талант вражає"
Еліна Світоліна вперше показала, як виглядає її дочка від француза Гаеля МонфісаЕліна Світоліна вперше показала, як виглядає її дочка від француза Гаеля Монфіса
Брітні Спірс стурбувала зовнішнім виглядом до зміни образу та зачіски: "Щось не так!"Брітні Спірс стурбувала зовнішнім виглядом до зміни образу та зачіски: "Щось не так!"
Шер з'явилася під руку з бойфрендом, який на 40 років її молодшийШер з'явилася під руку з бойфрендом, який на 40 років її молодший
Последние новости

Подгружаем последние новости