Потап вперше зізнався, де був під час війни і чи повернеться до України

З початку повномасштабної війни в Україні Потап дуже рідко виходив на зв'язок і його навіть записали до зрадників – чоловіків, які втекли з країни і відсиджуються за кордоном. Успішний український продюсер уперше дав інтерв'ю, розповівши, де був увесь цей час і чи повернеться до України.

Потап вперше зізнався, де був під час війни і чи повернеться до України

Наприкінці серпня стало відомо, що дружина зірки – співачка Настя Каменських приїхала до Києва. Вона активно публікувала свої фото, проте чоловіка не показувала. Виявляється, він повернувся разом із нею і вже давно перебуває в Україні.

У червні Потап перелякав шанувальників, з'явившись у кадрі з перекошеним обличчям. Тоді він не став вдаватися до подробиць, але дехто думав, що у нього стався інсульт, виявляється все не так серйозно.

"У мене був синдром Рамсея-Ханта, з яким нещодавно боровся Джастін Бібер. Тобто через нерви у мене паралізувало половину обличчя. Це дуже важка штука. За цей час я тяжко перехворів на ковід і отит. Але, коли дивлюся на хлопців, які воюють, то думаю: ну який параліч, що взагалі можна казати?!"

Попри проблеми зі здоров'ям, Потап багато працював. Разом зі своєю дружиною вони дали безліч благодійних концертів і їм удалося зібрати майже 100 мільйонів гривень. За цей час вони передали на фронт не лише гуманітарну допомогу, а й зброю.

Потап вперше зізнався, де був під час війни і чи повернеться до України

"Настав час повернутися додому та підтримувати Україну в культурному плані. Ми об'їздили майже весь світ. В Україну я повернувся вже давно, видихнув, адже у нас був божевільний графік, і знову почав працювати у волонтерському напрямі", - додав Потап.

Нагадаємо, падчерка Потапа вперше розповіла про майбутнє весілля з мусульманином в Україні: "Зараз недоречно".


Анастасия Березовская, Тудей

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
34-річна Адель вперше за довгий час вийшла на публіку34-річна Адель вперше за довгий час вийшла на публіку
Все вирішить президент: Євген Сморигін розповів про іспит для отримання громадянства УкраїниВсе вирішить президент: Євген Сморигін розповів про іспит для отримання громадянства України
Аліна Паш звернула увагу на підопічну Потапа: "Що ти наробила!"Аліна Паш звернула увагу на підопічну Потапа: "Що ти наробила!"
Я намагалася: Дженніфер Еністон вперше розповіла про невдалі спроби завагітнітиЯ намагалася: Дженніфер Еністон вперше розповіла про невдалі спроби завагітніти
Кароль на прикладі Меладзе пояснила, чому не можна вірити зіркам з рф, які каються: "На дев'ятий місяць війни..."Кароль на прикладі Меладзе пояснила, чому не можна вірити зіркам з рф, які каються: "На дев'ятий місяць війни..."
Вже готують до встановлення: як виглядатиме головна новорічна ялинка УкраїниВже готують до встановлення: як виглядатиме головна новорічна ялинка України
Еліна Світоліна вперше показала, як виглядає її дочка від француза Гаеля МонфісаЕліна Світоліна вперше показала, як виглядає її дочка від француза Гаеля Монфіса
Козловський спробував виправдатися за виступ у Москві в розпал війни: "Я знаю точно, що сьогодні..."Козловський спробував виправдатися за виступ у Москві в розпал війни: "Я знаю точно, що сьогодні..."
Прийомна донька Потапа похвалилася стильною обновкою: з'явилися фотоПрийомна донька Потапа похвалилася стильною обновкою: з'явилися фото
Последние новости

Подгружаем последние новости