Лобода відповіла на претензії, чому говорить російською мовою і не переходить на українську: "Це дивно..."

Лобода відповіла на претензії, чому говорить російською мовою і не переходить на українську: "Це дивно..."

Українська відома виконавиця Світлана Лобода зазначила, що думає російською мовою та розмовляє російською все своє життя.

Українська відома виконавиця Світлана Лобода відповіла на вкидання росіян, які дорікають їй та українцям у використанні чужої мови. Також популярна артистка в інтерв'ю з Катериною Гордєєвою на YouTube розповіла, чому не переходить розмовляти українською мовою.

За словами артистки, останнім часом у мережі вона помітила багато претензій щодо мови, якою розмовляє.

"Зараз нова фраза від ботів: “Чому ви говорите нашою мовою?” Я хочу сказати, що російська мова не належить російській владі. що хтось говорить російською мовою – це дивно", – пояснила Світлана Лобода.

Світлана Лобода поділилася, що росла в часи, коли українською мовою розмовляли лише у західних областях держави, її оточувало російськомовне середовище і навіть у школі викладали російською.

Співачка додала, що із задоволенням співатиме і українською мовою, хоча робить у ній помилки: "Я дуже люблю цю мову, вона дуже співуча і гарна. Я шукатиму пісні українською мовою".

Співачка також запевнила, що в Україні розмовляє рідною мовою, бо розуміє, наскільки це важливе та болісне питання для українського народу.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Українські біженці в Іспанії потрапили до трудового рабства: подробиці викриттяУкраїнські біженці в Іспанії потрапили до трудового рабства: подробиці викриття
Шерон Стоун у золотому боді здивувала несподіваною появою на публіці та стрункою фігуроюШерон Стоун у золотому боді здивувала несподіваною появою на публіці та стрункою фігурою
Шерон Стоун у маленькій чорній сукні з розрізом до стегна приголомшила зовнішнім виглядомШерон Стоун у маленькій чорній сукні з розрізом до стегна приголомшила зовнішнім виглядом
Інна Білоконь показала свою красуню-дочку у день її 23-річчяІнна Білоконь показала свою красуню-дочку у день її 23-річчя
Дорофєєва спровокувала українців новим відео, Кацурін допомагав: "Дякую за контент"Дорофєєва спровокувала українців новим відео, Кацурін допомагав: "Дякую за контент"
Блок рекламы


Похожие новости

Арнольд Шварценеггер з'явився у кліпі Kalush Orchestra та заговорив українською мовою: "Це потужне послання"Арнольд Шварценеггер з'явився у кліпі Kalush Orchestra та заговорив українською мовою: "Це потужне послання"
Продюсер Полякової пояснив, чому брати Меладзе гідні бойкоту: "Ще у 2004 році..."Продюсер Полякової пояснив, чому брати Меладзе гідні бойкоту: "Ще у 2004 році..."
Нікітюк зізналася, чому вона знову "безробітна" і чим займається: "А поки що дивіться..."Нікітюк зізналася, чому вона знову "безробітна" і чим займається: "А поки що дивіться..."
Скільки людей почали вивчати українську мову на Duolingo: неймовірна цифраСкільки людей почали вивчати українську мову на Duolingo: неймовірна цифра
Штраф понад 5 тисяч гривень: українців попередили, кого і чому чекає покарання за новорічну ялинкуШтраф понад 5 тисяч гривень: українців попередили, кого і чому чекає покарання за новорічну ялинку
Чому не рекомендується спати з грілкою всю нічЧому не рекомендується спати з грілкою всю ніч
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
Відома актриса Ходос розкрила, чому донька Сумської та зрадниця Безрук залишаються в рф: "У них був шанс виїхати..."Відома актриса Ходос розкрила, чому донька Сумської та зрадниця Безрук залишаються в рф: "У них був шанс виїхати..."
Кароль на прикладі Меладзе пояснила, чому не можна вірити зіркам з рф, які каються: "На дев'ятий місяць війни..."Кароль на прикладі Меладзе пояснила, чому не можна вірити зіркам з рф, які каються: "На дев'ятий місяць війни..."
Кулі замість слів: українські креатори створили особливий шрифт для матеріалів російськоюКулі замість слів: українські креатори створили особливий шрифт для матеріалів російською
Последние новости

Подгружаем последние новости