Приходько нагадала, чому смішно вірити в "хороших" росіян: "Через боягузтво та гнидство..."

Анастасія Приходько

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що дякує Богові за лиха, які він посилає росії.

Українська співачка Анастасія Приходько вважає, що говорити "хороших росіян", це те саме, як би під час Другої світової війни хтось казав, що є "хороші німці". Відповідний коментар пролунав в інтерв'ю з Аліною Доротюк на YouTube .

Анастасія Приходько пояснила, що росіяни не по-людськи виховують своїх дітей і покоління рф, яке народилося тепер, буде таким самим, як і те, що прийшло на українську землю зараз.

"Ні "хороших росіян"! Якщо спочатку я зерна від полови відокремлювала, то зараз я цього робити не буду. Немає для мене "хороших росіян". Тому що, навіть під час Другої світової війни, щоб ти сказав, що є "хороший німець"... Це що таке? Це ми давайте ще шукати, щоб потім: "Ну, він же добрий". Ну навіщо ти мені потрібен тут. Немає "хороших росіян" і не буде!" – заявила Анастасія Приходько.

Анастасія Приходько

Українська співачка також вважає, що росіяни мають можливість зупинити все те, що відбувається в росії, але через боягузливість і "гнидство" роблять протилежне. Тому вона бажає їм усіляких лих за те, що вони роблять в Україні.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Моніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні формиМоніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні форми
"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу
Юна дочка Беллуччі у прозорій сукні несподівано перевершила маму: "Щось неземне"Юна дочка Беллуччі у прозорій сукні несподівано перевершила маму: "Щось неземне"
Блок рекламы


Похожие новости

"Чому ваші образи такі вульгарні?": екс-дружину Дзідзьо SLAVIA рознесли за зовнішній вигляд, кадри"Чому ваші образи такі вульгарні?": екс-дружину Дзідзьо SLAVIA рознесли за зовнішній вигляд, кадри
Дочка Полякової чесно відповіла, чому не стала вчитися в Україні: "За кордон вступила лише тому..."Дочка Полякової чесно відповіла, чому не стала вчитися в Україні: "За кордон вступила лише тому..."
Кіркоров сказав нічого не говорити: Потап вперше розкрив, чому Ані Лорак мовчить про війнуКіркоров сказав нічого не говорити: Потап вперше розкрив, чому Ані Лорак мовчить про війну
Дмитро Танкович розповів, чому актори "Дизель Шоу" Писаренко та Нікішин повернулися в РосіюДмитро Танкович розповів, чому актори "Дизель Шоу" Писаренко та Нікішин повернулися в Росію
"ЗСУ порвуть вас на шматки": Танкович із "Дизель шоу" дав пораду росіянам після початку мобілізації"ЗСУ порвуть вас на шматки": Танкович із "Дизель шоу" дав пораду росіянам після початку мобілізації
"Нічого доброго": Камінська з-за кордону несподівано перейнялася темою мобілізації росіян"Нічого доброго": Камінська з-за кордону несподівано перейнялася темою мобілізації росіян
Дружина продюсера "Квартал 95" чесно показала свої форми і розкрила, чому схуднути важко: "Вже не так боляче"Дружина продюсера "Квартал 95" чесно показала свої форми і розкрила, чому схуднути важко: "Вже не так боляче"
Зірка "Сватів" Кошмал зізналася, чому погоджувалась зніматися з акторами з рф: "У моєму колі не було..."Зірка "Сватів" Кошмал зізналася, чому погоджувалась зніматися з акторами з рф: "У моєму колі не було..."
Шерон Стоун кокетливо нагадала, чому її вважають іконою краси: "Тоді і зараз все те саме"Шерон Стоун кокетливо нагадала, чому її вважають іконою краси: "Тоді і зараз все те саме"
Я йшла за ним. Анна Кошмал розповіла, чому погодилася зніматися в останньому сезоні "Сватів"Я йшла за ним. Анна Кошмал розповіла, чому погодилася зніматися в останньому сезоні "Сватів"
Последние новости

Подгружаем последние новости