Креативний директор Balenciaga став амбасадором United24 за напрямом «Відбудова України»

Для Демни рішення стати амбасадором United24 пов’язане з особистою історією, оскільки він також раніше пережив травму біженця, інформує ZN.ua.

Креативний директор дому моди Balenciaga Демна став амбасадором фандрейзингової платформи United24 за напрямом «Відбудова України» для допомоги тимчасово переміщеним особам. Про це йдеться на сайті президента України.

Ініціатива полягає в зборі коштів для відновлення об'єктів критичної інфраструктури України: доріг, мостів, шкіл та лікарень.

Згаданий дім моди підтримав Україну під час показу Balenciaga Winter 22 у березні цього року, коли креативний директор поділився з гостями власним досвідом біженця.

Для Демни рішення стати амбасадором United24 пов’язане з особистою історією, оскільки він пережив травму біженця.

«Маю за честь стати амбасадором United24. Я дуже добре знаю й відчуваю біль, який переживають українці. Я багато думав, як можу допомогти Україні та всім біженцям, які хочуть повернутися додому. Ось чому я вирішив зосередитися на гуманітарному напрямі «Відбудова України». А спеціальний світшот, який створили ми в Balenciaga, стане своєрідним повідомленням про підтримку України», – розповів він.


Оксана Коваль, ZN.ua

Интересные новости
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Моніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні формиМоніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні форми
"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу
Юна дочка Беллуччі у прозорій сукні несподівано перевершила маму: "Щось неземне"Юна дочка Беллуччі у прозорій сукні несподівано перевершила маму: "Щось неземне"
Блок рекламы


Похожие новости

Схудлий Данилко показав, як відгуляв день народження з мамою Сердючки: "Став як молодий хлопчик"Схудлий Данилко показав, як відгуляв день народження з мамою Сердючки: "Став як молодий хлопчик"
У Києві відкрилася унікальна виставка ляльок: на що там можна подивитисьУ Києві відкрилася унікальна виставка ляльок: на що там можна подивитись
Пугачова виставила на продаж сімейний замок у селі Грязь: з'явилися фото "нутрощів" особнякаПугачова виставила на продаж сімейний замок у селі Грязь: з'явилися фото "нутрощів" особняка
"Не намагайтеся зрозуміти хворих людей": відома актриса Грєшнова розповіла про ставлення російських колег до війни"Не намагайтеся зрозуміти хворих людей": відома актриса Грєшнова розповіла про ставлення російських колег до війни
Став відомий учасник Євробачення від України, українці лютують: "Дует був кращим..."Став відомий учасник Євробачення від України, українці лютують: "Дует був кращим..."
Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук шокована ставленням лікарів до її сина: "У мене був такий шок..."Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук шокована ставленням лікарів до її сина: "У мене був такий шок..."
Горова мотанулась до Європи, щоб зробити сюрприз для доньки, але стався конфуз, кадри: "Знову ці дебільні..."Горова мотанулась до Європи, щоб зробити сюрприз для доньки, але стався конфуз, кадри: "Знову ці дебільні..."
Сопонару з "Жіночого кварталу" виставила напоказ свої достоїнства під час спілкування з дитиною: "А хлопчик дивиться куди треба"Сопонару з "Жіночого кварталу" виставила напоказ свої достоїнства під час спілкування з дитиною: "А хлопчик дивиться куди треба"
"Ніхто не був готовий до цього": Кухар чесно розповіла про труднощі на посаді директора балетного коледжу"Ніхто не був готовий до цього": Кухар чесно розповіла про труднощі на посаді директора балетного коледжу
Ніколас Кейдж втретє став татом: молода дружина актора народила донькуНіколас Кейдж втретє став татом: молода дружина актора народила доньку
Последние новости

Подгружаем последние новости