Надя Дорофєєва у рожевому купальнику показала фото із Маямі
Надя Дорофєєва разом із Позитивом зараз перебуває у США. Екс-учасники колективу "Время и Стекло" вирушили до спільного туру американськими містами, щоб зібрати гроші на допомогу Україні.
![У ляльковому бікіні: Надя Дорофєєва показала фото із Маямі в рожевому купальнику](https://novostey.com/i4/2023/05/10/acea2c52c9ed38d8341d4f3e14499678.jpg)
З шанувальниками в Інстаграмі українська співачка поділилася новими фото. У стрічці вона опублікувала знімок зі своїм колегою, у романі з яким її довгий час підозрювали.
"Стартував Американ тур, майже возз'єднання. Сьогодні Сіетл, чекаємо на вас!" - зазначила у публікації зірка.
![У ляльковому бікіні: Надя Дорофєєва показала фото із Маямі в рожевому купальнику](https://novostey.com/i4/2023/05/10/dea817284f4f5c6d3d3e2685b69400a4.jpeg)
Після цього вона опублікувала селфі з Маямі в сторіз. Надя Дорофєєва вирішила поєднати роботу із задоволенням, вирушивши поніжитися біля басейну або на пляжі. Для цього вона прихопила із собою чарівне лялькове бікіні у стилі Барбі. Її вибір упав на рожевий роздільний купальник з високими плавками та трендовим топом.
![У ляльковому бікіні: Надя Дорофєєва показала фото із Маямі в рожевому купальнику](https://novostey.com/i4/2023/05/10/46fa83895cc3d7076e291fa15bd37650.jpg)
Після цього вона ще й встигла пробігтися магазинами, похвалявшись обновками: симпатичним трендовим костюмом з коротенькими шортами і вкороченим світшотом. Образ Дорофєєва доповнила масивними кросівками та сумкою через плече.
![У ляльковому бікіні: Надя Дорофєєва показала фото із Маямі в рожевому купальнику](https://novostey.com/i4/2023/05/10/215209d3fde299800d081f0486dc4a99.jpg)
"Цікаво, як Наді живеться, розваливши сім'ю. Така гарна жінка і таке наробила", "Зараз би ще з Позитивом замутила, і теж махнулися б парами, ось би чітко було", "Відразу видно, що цих людей не зачепила війна", "Ідеальна пара була б. Жаль Надя не тих чоловіків вибирає", "Ну ви гарно виглядаєте разом. А не те що з цим Кацуріним, те ж знайшла. Кидай його швидше", - пишуть у коментарях під фото користувачі.
Нагадаємо, Надя Дорофєєва викликала хейт у фанатів новим фото з бойфрендом Михайлом Кацуріним: "Іспанський сором", "Фу", "Це вже занадто".