Горе-виконавець: Марина Круть жорстко прокоментувала пісню Потапа "Волонтер"
Раніше Потапа критикували за довгу відсутність в Україні та "заочне" оформлення в тероборону, а тепер - за пісню "Волонтер", текст якої збентежив багатьох слухачів, інформує
"Давай танцюй мала, дві ночі не спала. Танцюй мала, і дома не була. Ой мама, не питай з ким була і де ночі провела. Я була з хлопцями, бійцями, я волонтерила", - заспівав Потап.
Виконавець закрив можливість коментувати трек на YouTube, але в інших соціальних мережах люди активно критикують його за недоречний сексуальний підтекст.
![](https://novostey.com/i4/2023/02/21/b51b0e1915100048b60d18b9221c5f4b.jpg)
Висловилася про пісню Потапа і співачка-бандуристка Марина Круть (до речі, у ній є такий рядок: "Заграйте бандури про батька Бандеру, танцюйте волонтери" ). Зробити це учасницю Нацвідбору на "Євробаченні-2023" підштовхнула увага ЗМІ до її нещодавнього висловлювання про те, що вона не хоче мати нічого спільного з українським шоу-бізнесом.
![](https://novostey.com/i4/2023/02/21/60c821df587b2ff459fe6385aea5428b.jpg)
"Теза була про такий шоу-бізнес. Не про українську молоду музику і сцену, не про андеграунд. А саме про таку нішу і їй подібні байрактарні і псевдопатріотичні, перефарбовані і адаптовані пісні та їх горе-виконавців, - написала артистка. - На жаль, це ще й досі називається українським шоу-бізнесом. І я впевнена, що попит на це лайно зменшується”.
![](https://novostey.com/i4/2023/02/21/e6f6216475c631209373555f053f4060.jpg)
Тим часом, користувачі соцмереж, включаючи відомих волонтерів, недвозначно висловили свою позицію в коментарях.
![](https://novostey.com/i4/2023/02/21/c274c18b14b7478f06f3964d8af6708f.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/02/21/cfc5f245aa3091a29c78c5a6b6861f35.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2023/02/21/fcf27da3ebc9b85d7b84f185480e5a2d.jpg)