"Хотіла зробити свій внесок у перемогу": героїчна історія медсестри з Житомира, яка вирушила на фронт

"Хотіла зробити свій внесок у перемогу": героїчна історія медсестри з Житомира, яка вирушила на фронт

Життя Ірини, як і багатьох українців, розділилося на до й після 24 лютого. До вторгнення дівчина працювала звичайною медсестрою в обласній лікарні Житомира.

Історії медикині розповідає видання Вікна.

З наміром піти на фронт, вона почала оббивати пороги військових частин. Попри часті відмови, Ірина не полишала надій досягти бажаного.

Тим часом два її брати, одному з яких лише 18 років, вже служили в армії. Дівчина теж хотіла зробити свій внесок у перемогу.

Її життя змінилося 21 березня. У цей день її нарешті взяли бойовою медикинею роти в одну з бригад спеціального призначення.

Вона була єдиним медиком в роті, але для побратимів стала більше, ніж лікаркою. Вона стала підтримкою та психологом для них.

Сама Ірина каже, їй дали позивний "Талісман" і це не випадково. Підтримка та жага до життя дівчини не давала хлопцям здатись. Вони казали, що та для них — оберіг спокою та жаги до перемоги.

За майже десять місяців війни Талісман пережила дві контузії, одна з яких була важкою, та майже тричі опинялася на межі між життям і смертю.

Після першої такої травми вона перевелася в іншу частину та почала вчитися. Певний час інструктувала новоприбулих військових та раділа, коли вони дякували за знання, які врятували життя.

Другу контузію дівчина ледве пережила. Вона лежала в полі, де немає майже нічого живого, і не могла навіть підняти голову, над якою літають дрони, працюють Гради та міномети.

"Ти подумки говориш усім, що любиш їх. А далі просто лежиш і молишся. Якщо навіть не виживеш, щоб бодай знайшли та забрали тіло і рідні мали куди прийти. З того моменту життя набуло іншого значення взагалі", — ділиться Ірина.

"Коли ти виходиш з такої д*пи, то розумієш, що ще не все зробив тут, на Землі, й дякуєш кожному новому дню, який зміг прожити".

Зараз дівчина — старша бойова медикиня роти. Разом з нею вона переживає усе, адже вони стали однією родиною, яка робить усе задля перемоги.

До фронту Ірина ніколи не сприймала себе без макіяжу чи намальованих нігтів, та усе змінюється.


Алексей Ионов, politeka.net

Интересные новости
На фронті загинув актор Андрій ДоманськийНа фронті загинув актор Андрій Доманський
На Каннському кінофестивалі покажуть фільм Сергія Лозниці «Вторгнення»На Каннському кінофестивалі покажуть фільм Сергія Лозниці «Вторгнення»
У двох областях України обмежили енергопостачання промисловостіУ двох областях України обмежили енергопостачання промисловості
Відключення електроенергії: енергетики назвали передумови для введення графіків, і це не обстрілиВідключення електроенергії: енергетики назвали передумови для введення графіків, і це не обстріли
У Харківській області оголосили примусову евакуацію родин із дітьмиУ Харківській області оголосили примусову евакуацію родин із дітьми
Блок рекламы


Похожие новости

На фронті загинув актор Андрій ДоманськийНа фронті загинув актор Андрій Доманський
На фронті загинув молодий кінооператор Олесь СамчукНа фронті загинув молодий кінооператор Олесь Самчук
MamaRika показала свій новий розкішний будинок у передмісті КиєваMamaRika показала свій новий розкішний будинок у передмісті Києва
Збував наркотики на прифронтових територіях, за що й отримав сім років тюрмиЗбував наркотики на прифронтових територіях, за що й отримав сім років тюрми
Вклеювання фотографії у паспорт: кому потрібно це зробитиВклеювання фотографії у паспорт: кому потрібно це зробити
Віталій Козловський записав перше відео з фронтуВіталій Козловський записав перше відео з фронту
Загальна мобілізація: кого з мобілізованих одразу відправляють на фронтЗагальна мобілізація: кого з мобілізованих одразу відправляють на фронт
Оскарження рішення ВЛК: чи можна це зробитиОскарження рішення ВЛК: чи можна це зробити
Повістка приходила: Тимур Мірошниченко відповів, чому він не на фронтіПовістка приходила: Тимур Мірошниченко відповів, чому він не на фронті
На фронті рятував поранених: від вогню окупантів загинув український журналістНа фронті рятував поранених: від вогню окупантів загинув український журналіст
Последние новости

Подгружаем последние новости