"Це свинство": перший скандал на Нацвідборі на Євробачення-2023, дісталося Джамалі та Тіні Кароль

"Це свинство": перший скандал на Нацвідборі на Євробачення-2023, дісталося Джамалі та Тіні Кароль

Фронтмен гурту Cloudless, учасник проєктів "Х-фактор" та "Голос країни" Юрій Каналош зняв свою кандидатуру на Нацвідбір Євробачення-2023.

Цьогоріч Каналош подався на Нацвідбір як сольний артист Lue Bason, але врішив відмовитися від участі ще до оголошення фіналістів.

На своїй сторінці в Instagram співак розмістив відеозвернення, в якому "наїхав" на Суспільне та Джамалу, яка його нібито засудила, та заявив, що пошкодував, що втретє пішов на Національний відбір Євробачення.

З'ясувалося, що Lue Bason просив Суспільне завчасно сказати йому, чи пройшов він у фінал, адже йому треба закінчити пісню, домовитися з дистриб'ютором про реліз та "продумати дуже багато речей, щоб за нього проголосували", але його прохання проігнорували. Розлючений артист розсекретив імена артисток, яким гарантоване місце в прямих ефірах – Jerry Heil та KRUTЬ.

Також Каналош обурився, що в журі Нацвідбору Євробачення-2023 знову взяли Джамалу. На його думку, минулого року співачка засудила його гурт Cloudless.

"Протягом нашого виступу Джамала теренькала з Лодигіним, практично весь виступ, або сиділа в телефоні. Це видно на відео. Ти мені ставиш найнижчий бал, і ти навіть не дивилася мій виступ. Це просто наглість, це свинство", – заявив Юрій.

Він також принизив Тіну Кароль, назвавши її "блондою", яка поставила найнижчий бал – двійку.


Тарас Галушко, politeka.net

Последние новости

Подгружаем последние новости