Дружина продюсера "Квартал 95" несподівано висловилася про Потапа та Монатика: "Коли мене засуджували..."

Дружина продюсера "Квартал 95" несподівано висловилася про Потапа та Монатика: "Коли мене засуджували..."

Актриса та дружина продюсера студії "Квартал 95" Олександра Божкова Ганна Саліванчук висловилася про Потапа та Дмитра Монатика.

Ганна вже тривалий час живе в шлюбі з продюсером "Квартал 95" Олександром Божковим, разом зіркова пара виховує двох дітей. 2015 року у них народився син Гліб, а в 2020 – Микита.

В інтерв'ю Аліні Доротюк Ганна Саліванчук розповіла, як ставиться до українських чоловіків-знаменитостей, які тривалий час не поверталися в Україну. Наприклад, Олексій Потапенко (Потап) та Дмитро Монатик, яких зараз дуже сильно засуджує суспільство, опинилися за межами України ще до початку повномасштабног вторгнення й не їхали назад до недавнього часу.

"Я їх не засуджую зовсім, тому що, по-перше, в них була така можливість туди поїхати. По-друге, там за кордоном вони робили набагато більше, ніж ті, хто сидів тут. Тому, знаєш, це як коли мене засуджували, що я три тижні в купальнику в Карпатах гуляла, а тут у нас десь стріляють", — порівняла актриса.

Вона похвалилася, як допомагала під час відпочинку Україні, та переконана, що Монатик та Потап робили так само.

"Я, поки гуляла в Карпатах в купальнику, заробляла гроші як могла, донатила кожного дня і допомагала притулкам дитячим. Так само й вони. Вони там робили концерти, заробляли гроші і донатили", — додала Саліванчук.


Тарас Галушко, politeka.net

Интересные новости
На Київщині загинуло три людини внаслідок неправильного використання генератораНа Київщині загинуло три людини внаслідок неправильного використання генератора
Jerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити порядJerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити поряд
Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."
Померла Енні Вершинг - актриса, яка зіграла Тесс у "The Last of Us"Померла Енні Вершинг - актриса, яка зіграла Тесс у "The Last of Us"
Дочка Анджеліни Джолі з поголеною головою та у міні-шортах з'явилася на публіціДочка Анджеліни Джолі з поголеною головою та у міні-шортах з'явилася на публіці
Блок рекламы


Похожие новости

Шерон Стоун у золотому боді здивувала несподіваною появою на публіці та стрункою фігуроюШерон Стоун у золотому боді здивувала несподіваною появою на публіці та стрункою фігурою
Улюблениця Вакарчука Соловій розговорилася про свою старість: "Запам'ятайте мене такою..."Улюблениця Вакарчука Соловій розговорилася про свою старість: "Запам'ятайте мене такою..."
Меладзе на корпоративі несподівано відповів на "Слава Україні", відео: "відвів мікрофон убік і..."Меладзе на корпоративі несподівано відповів на "Слава Україні", відео: "відвів мікрофон убік і..."
"Кинула Льоху": Каменських на тлі чуток про розлучення звинуватили в обмані Потапа"Кинула Льоху": Каменських на тлі чуток про розлучення звинуватили в обмані Потапа
"Я таких чоловіків відправляла б на передову": дружина продюсера "Квартал 95" публічно присоромила людей під своїм будинком"Я таких чоловіків відправляла б на передову": дружина продюсера "Квартал 95" публічно присоромила людей під своїм будинком
Голді Хоун зробила рідкісний вихід у світ: як зараз виглядає 76-річна дружина Курта РасселаГолді Хоун зробила рідкісний вихід у світ: як зараз виглядає 76-річна дружина Курта Рассела
Аліна Паш звернула увагу на підопічну Потапа: "Що ти наробила!"Аліна Паш звернула увагу на підопічну Потапа: "Що ти наробила!"
Монатик опинився у несподіваному місці під час повітряної тривоги: "Діти були у захваті"Монатик опинився у несподіваному місці під час повітряної тривоги: "Діти були у захваті"
Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"
За мене заклали кошти: Джеррі Хейл розповіла про дороге навчання у СШАЗа мене заклали кошти: Джеррі Хейл розповіла про дороге навчання у США
Последние новости

Подгружаем последние новости