Зірка "Папіка" Петрожицька назвала причину сварок із хлопцем, з яким тепер живе: "Розумієте…"

Дар'я Петрожицька

Українська акторка і виконавиця головної жіночої ролі в серіалі «Папік» Дар’я Петрожицька виїхала з України до Німеччини.

Акторка дуже сумує за рідним містом Києвом і зізнається, що у нову для неї країну не інтегрується.

«Не можу сказати, що живеться на новому місці, бо думками я завжди і все одно вдома, в Києві. Я не інтегруюсь, якщо чесно. Я, по суті, спілкуюсь тільки з українцями», - зізналася акторка в інтерв'ю ЖВЛ.

Як виявилося, після повномасштабного вторгнення росії в Україну акторка обрала Німеччину, тому що там мешкає її коханий.

Відомо, що його звати Олексій, він українець, з Харкова, але вже 9 років мешкає у Німеччині. Петрожицька не приховує – в них бувають сварки.

«Розумієте, коли люди починають жити разом і ще й така обставина, як війна. Вона нас, буває, і зближує, а буває і навпаки, тому що я, особливо на початку, була постійно в новинах. І були сварки, мовляв «Даш, трошки давай заспокойся, трошки дай собі пожити». Я, особливо на початку, коли сюди приїхала, боялася собі дозволити жити своє життя, піти на вулицю, пройтися, чи випити кави», - зізналася акторка.

За її словами, Олексій спонукає її до життя.


Катерина Петренко, politeka.net

Интересные новости
Павло Зібров показав мальовничі краєвиди з вершини «Батьківщини-Матері»Павло Зібров показав мальовничі краєвиди з вершини «Батьківщини-Матері»
Блок рекламы


Похожие новости

Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"
Українка Міла Куніс живе на нестандартній фермі у США: у Мережі показали інтер'єр будинку актрисиУкраїнка Міла Куніс живе на нестандартній фермі у США: у Мережі показали інтер'єр будинку актриси
Спалахи гострої кишкової інфекції у Львові: названо причинуСпалахи гострої кишкової інфекції у Львові: названо причину
Зірка серіалу "Надприродне" Міша Коллінз приїхав до України: актора помітили на столичному вокзаліЗірка серіалу "Надприродне" Міша Коллінз приїхав до України: актора помітили на столичному вокзалі
Шеннен Догерті розлучається: зірка "Беверлі Хіллз" прожила у шлюбі 11 роківШеннен Догерті розлучається: зірка "Беверлі Хіллз" прожила у шлюбі 11 років
Вистрілив у голову: трагедія сталася з 21-річним хлопцем у тирі, перші деталіВистрілив у голову: трагедія сталася з 21-річним хлопцем у тирі, перші деталі
Зірка "Євробачення" Руслана Лижичко розкрила гірку правду: "Ми не будемо шукати притулок на чужині"Зірка "Євробачення" Руслана Лижичко розкрила гірку правду: "Ми не будемо шукати притулок на чужині"
Книга рекордів Гіннеса назвала найпопулярнішого музикантаКнига рекордів Гіннеса назвала найпопулярнішого музиканта
Тарантіно написав сценарій для фільму, яким завершить кар'єру – ЗМІТарантіно написав сценарій для фільму, яким завершить кар'єру – ЗМІ
Шеннен Догерті без макіяжу та перуки: як зараз виглядає онкохвора зірка "Беверлі-Хіллз"Шеннен Догерті без макіяжу та перуки: як зараз виглядає онкохвора зірка "Беверлі-Хіллз"
Последние новости

Подгружаем последние новости