Зірка "Дизель шоу" Танкович несподівано висловився про українську мову та зміну громадянства: "У мене вже..."

Зірка "Дизель шоу" Танкович несподівано висловився про українську мову та зміну громадянства: "У мене вже..."

Уродженець Білорусі, телеведучий та актор "Дизель Шоу" Дмитро Танкович розповів про перехід на українську мову та своє громадянство.

Артист, який уже тривалий час живе та працює в Україні, в інтерв'ю Славі Дьоміну зізнався, що планує отримати українське громадянство, але це доволі складний процес.

"У мене вже готові документи, щоб здобути українське громадянство. Зараз дуже непростий шлях потрібно пройти для цього. Особливо, якщо людина є громадянином Білорусі. Документи я поки не подавав, але це в процесі", – розповів Танкович.

Зараз у Білорусі залишаються мама та брат зірки "Дизель шоу".

"Я сподіваюся, що не чіпатимуть моїх родичів, і що залишився якийсь здоровий глузд. Усі розуміють, але ніхто нічого не може вдіяти. Це не лише страх. Зараз у Білорусі можна 6−7 років одержати лише за те, що ти зробив репост в інтернеті. Що можна чекати від людей? Але білоруси мають зробити все, аби допомогти Україні. Для Білорусі єдиний шанс — це перемога України", — переконаний Дмитро.

Танкович, який раніше спілкувався російською мовою, без проблем перейшов на українську.

"В мене дискомфорту немає, мені зручно спілкуватись українською. Важко сказати, що я повністю перейшов, тому що зараз буває так, що людина хоче зі мною поспілкуватися не українською, то я можу поспілкуватися так, як їй зручно. Але все ж таки, якщо ми говоримо про медійну історію, то тут я вже не памятаю, коли я російською працював. До речі, й "Дизель шоу" перейшло на українську мову. Тому це такий правильний тренд", — заявив артист.

Дмитро Танкович


Тарас Галушко, politeka.net

Интересные новости
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
Демі Ловато сильно схудла і здивувала зовнішнім виглядом під час рідкісного виходу у світДемі Ловато сильно схудла і здивувала зовнішнім виглядом під час рідкісного виходу у світ
Чому не рекомендується спати з грілкою всю нічЧому не рекомендується спати з грілкою всю ніч
У Львові лікарка вимагала хабар у військового ЗСУ, кадри: у справу втрутилася прокуратураУ Львові лікарка вимагала хабар у військового ЗСУ, кадри: у справу втрутилася прокуратура
Блок рекламы


Похожие новости

Померла зірка фільму «Двоє: я та моя тінь» Кірсті ЕлліПомерла зірка фільму «Двоє: я та моя тінь» Кірсті Еллі
Зірка "Папіка" Петрожицька показала, що захоче вкрасти кожен росіянин: "Це піднімає вам настрій..."Зірка "Папіка" Петрожицька показала, що захоче вкрасти кожен росіянин: "Це піднімає вам настрій..."
"Підніме навіть найгірший настрій": зірка Квартал 95 у новій пародії показав Пєскова"Підніме навіть найгірший настрій": зірка Квартал 95 у новій пародії показав Пєскова
Все вирішить президент: Євген Сморигін розповів про іспит для отримання громадянства УкраїниВсе вирішить президент: Євген Сморигін розповів про іспит для отримання громадянства України
Дьомін висловився про скандал із Тіною Кароль та Нацвідбором Євробачення: "Нагадаю, що ми з вами..."Дьомін висловився про скандал із Тіною Кароль та Нацвідбором Євробачення: "Нагадаю, що ми з вами..."
Зірка українських серіалів Біблів розповіла про повідомлення родички з рф: "Там настільки вже все промито..."Зірка українських серіалів Біблів розповіла про повідомлення родички з рф: "Там настільки вже все промито..."
Монатик опинився у несподіваному місці під час повітряної тривоги: "Діти були у захваті"Монатик опинився у несподіваному місці під час повітряної тривоги: "Діти були у захваті"
Залужний оцінив куму Дзідзьо Цибульську, зірка не стрималася: "Прокоментував..."Залужний оцінив куму Дзідзьо Цибульську, зірка не стрималася: "Прокоментував..."
Зірка фільму "Попелюшка" змінилася до невпізнанності - Медді Байлліо схудла на 70 кгЗірка фільму "Попелюшка" змінилася до невпізнанності - Медді Байлліо схудла на 70 кг
Кароль на прикладі Меладзе пояснила, чому не можна вірити зіркам з рф, які каються: "На дев'ятий місяць війни..."Кароль на прикладі Меладзе пояснила, чому не можна вірити зіркам з рф, які каються: "На дев'ятий місяць війни..."
Последние новости

Подгружаем последние новости