"Це вчинок": Пономарьов висловився про Лободу, яка розірвала зв'язки з РФ

Співачка Світлана Лобода зробила крок, який мали б повторити інші виконавці з України, які після 24 лютого 2022 року залишилися працювати в Росії. За прикладом Лободи вони мали б покинути цю країну.

Такою думкою в інтерв’ю Дмитру Гордону поділився Олександр Пономарьов, інформує Апостроф.

"Після 24 лютого вона залишила там усе, що в неї було, і приїхала сюди в Україну допомагати. Чому не зробити так хоча б? Я не виправдовую якісь її попередні кроки, як там люди зреагують, але це був крок. Крок, який заслуговує поваги", - зауважив співак.

Утім, на такий вчинок не наважилися інші виконавці українського походження, які, попри напад на їхню батьківщину, залишилися у країні-агресорці. Зокрема, Пономарьов згадав Ані Лорак і Таїсію Повалій.

"Я б так не зробив, це ясно. У мене б були інші вчинки з цього приводу. Їм не позаздриш, якщо чесно. Чому так відбулося? Я навіть не розумію. Виправдання цьому, крім того, що заробити грошей, я не бачу", - зізнався співак.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Світлана Лобода переказала до фонду Маші Єфросініної півтора мільйони гривень, завдяки яким вдалося евакуювати велику кількість людей.


Іван Троянов, Апостроф

Интересные новости
Загальна мобілізація: як вона буде проходити з 1 жовтняЗагальна мобілізація: як вона буде проходити з 1 жовтня
Блок рекламы


Похожие новости

Комік Щегель висловився щодо скандалу після виїзду за кордон та образи українцівКомік Щегель висловився щодо скандалу після виїзду за кордон та образи українців
Пономарьов показав красуню-дочку, що виросла: "Дуже схожа на бабусю Любу"Пономарьов показав красуню-дочку, що виросла: "Дуже схожа на бабусю Любу"
Дьомін висловився про скандал із Тіною Кароль та Нацвідбором Євробачення: "Нагадаю, що ми з вами..."Дьомін висловився про скандал із Тіною Кароль та Нацвідбором Євробачення: "Нагадаю, що ми з вами..."
"До скандалів доходило": Кондратюк висловився про роботу з Могилевською"До скандалів доходило": Кондратюк висловився про роботу з Могилевською
Потап різко висловився про повернення "Голосу країни" в розпал війни: "Коли кожен в країні буде..."Потап різко висловився про повернення "Голосу країни" в розпал війни: "Коли кожен в країні буде..."
Зірка "Дизель шоу" Танкович несподівано висловився про українську мову та зміну громадянства: "У мене вже..."Зірка "Дизель шоу" Танкович несподівано висловився про українську мову та зміну громадянства: "У мене вже..."
Тероборона Барселони: Олег Скрипка висловився про українських артистів, які залишаються в ЄвропіТероборона Барселони: Олег Скрипка висловився про українських артистів, які залишаються в Європі
Дочка Олександра Пономарьова показала рідкісні архівні фото зі співаком 20-річної давностіДочка Олександра Пономарьова показала рідкісні архівні фото зі співаком 20-річної давності
"Правда має бути почута": легендарний співак Стінг зупинив концерт і висловився про Україну"Правда має бути почута": легендарний співак Стінг зупинив концерт і висловився про Україну
Це вечірка України: Сем Райдер висловився про проведення "Євробачення-2023" у БританіїЦе вечірка України: Сем Райдер висловився про проведення "Євробачення-2023" у Британії
Последние новости

Подгружаем последние новости