Тероборона Барселони: Олег Скрипка висловився про українських артистів, які залишаються в Європі

Український музикант Олег Скрипка різко висловився про колег-артистів, які перед вторгненням Росії виїхали за кордон, а як тільки почалася війна - вирушили Європою з концертами на підтримку України, інформує Апостроф.

"Ми називаємо їх "тероборона Барселони". Які постять жовто-блакитні якісь постики в Instagram, знаходяться в Барселоні, Італії, на Мальдівах, пускають крокодилячу сльозу... Як тільки сталася війна - поїхали з гастролями по всьому світу. Чкурнули з України за тиждень до війни або за тиждень після війни", - сказав лідер гурту "ВВ" в інтерв'ю Аліні Доротюк, при цьому прізвища він називати не став.

Фото: instagram.com/o.skrypka

"Коли потрібно було в перші дні війни грати ЗСУ чи за тероборону, чи для дітей, насправді артистів було дуже мало у Києві. Бити себе в груди десь у Мадриді чи Гамбурзі дуже прикольно", - зазначив він.

Скрипка додав, що є українські музиканти, які його приємно здивували та яких він безмежно поважає. Серед них – гітарист гурту "Воплі Відоплясова" Євген Рогачевський, який захищає Україну на передовій, а також виконавець і тепер ще й боєць ЗСУ Коля Сєрга.

"Це люди взагалі зробили дуже важливий, важкий та відповідальний вибір, вони на передку. Але вони вже не грають на гітарах, а стріляють із автоматів. Я таких людей безмежно поважаю. Завдяки таким людям ми переможемо", - сказав він.

Лідер "ВВ" поділився, що давно знає Колю Сєргу, але не очікував, що виконавець піде воювати.

Фото: instagram.com/thekolya

"Він талановитий артист, хороша людина, я його давно знаю, поважаю, але я до одеситів серйозно не ставився, бо це жертви російської пропаганди. А тут Коля Сєрга переходить на українську, пише чудову поезію, йде до ЗСУ. Ніколи не міг чекати цього від Колі. Це справжня сильна людина, яка розуміє, що і як. А є такі, що написали пару пісень українською, а потім продовжили лабуду цю співати і їдуть там пускати сльозу та збирати донати, які йдуть незрозуміло куди", - сказав Скрипка.

"Є різні люди. Краса життя в тому, що золото ніколи на поверхні не плаває. Якщо споживаємо те, що на поверхні, то це далеко не золото", - наголосив музикант.


Наталка Лавринець, Апостроф

Интересные новости
Вже не бальні танці: Влад Яма показав, чим займається після переїзду до АмерикиВже не бальні танці: Влад Яма показав, чим займається після переїзду до Америки
Найбагатша співачка України стривожила зі змією в руці: "Серце стислося від побаченого"Найбагатша співачка України стривожила зі змією в руці: "Серце стислося від побаченого"
Підопічна Балана з "Голосу країни" після зізнання про онкологію вразила новими кадрами: "Зараз, коли увесь..."Підопічна Балана з "Голосу країни" після зізнання про онкологію вразила новими кадрами: "Зараз, коли увесь..."
"Дзвонили в "швидку", але приймати виклик вони відмовилися": у Дніпрі жінка померла посеред вулиці"Дзвонили в "швидку", але приймати виклик вони відмовилися": у Дніпрі жінка померла посеред вулиці
Колишня дівчина Ілона Маска зробила пластику та показала своє обличчя у синцяхКолишня дівчина Ілона Маска зробила пластику та показала своє обличчя у синцях
Блок рекламы


Похожие новости

Скрипка розповів, що в його будинку залишили окупанти, тікаючи від ЗСУ: "Там з'явилося три..."Скрипка розповів, що в його будинку залишили окупанти, тікаючи від ЗСУ: "Там з'явилося три..."
"За вами вже йдуть!": зірка "Сватів" Кошмал жорстко звернулася до своїх російських колег"За вами вже йдуть!": зірка "Сватів" Кошмал жорстко звернулася до своїх російських колег
Скрипка вигадав назву для українських артистів, які втекли за кордон: "Пускають крокодилячу сльозу..."Скрипка вигадав назву для українських артистів, які втекли за кордон: "Пускають крокодилячу сльозу..."
Лорак може залишитись без українських нагород, Кароль з радістю підтримала ініціативу: "Час виправити помилки..."Лорак може залишитись без українських нагород, Кароль з радістю підтримала ініціативу: "Час виправити помилки..."
Юна фаворитка Олега Винника у сорочці без гудзиків хизнулася своїми здібностями з Італії: У найважчий період..."Юна фаворитка Олега Винника у сорочці без гудзиків хизнулася своїми здібностями з Італії: У найважчий період..."
Перевзулася для туру. Ані Лорак піариться у Європі як "найтитулованіша українська співачка"Перевзулася для туру. Ані Лорак піариться у Європі як "найтитулованіша українська співачка"
Українці обурилися планами артистів Дизель Шоу виступити на лайнері перед росіянами - деталі скандалуУкраїнці обурилися планами артистів Дизель Шоу виступити на лайнері перед росіянами - деталі скандалу
Юна фаворитка Олега Винника у нескромній сукні з вирізом покрасувалася за кордоном: ефектний кадр
Вандал атакував могили українських захисників, фото: "Хотів утриматись..."Вандал атакував могили українських захисників, фото: "Хотів утриматись..."
Юна фаворитка Олега Винника чесно розповіла, як їй живеться за кордоном: "Як жахливо це звучить..."Юна фаворитка Олега Винника чесно розповіла, як їй живеться за кордоном: "Як жахливо це звучить..."
Последние новости

Подгружаем последние новости