Полякова, яка залишилася без заробітку, хотіла продати мамину квартиру, щоб відкрити кіоск: "Буде там робити бістро"

Полякова, яка залишилася без заробітку, хотіла продати мамину квартиру, щоб відкрити кіоск: "Буде там робити бістро"

Українська співачка Оля Полякова розповіла, як із початку війни залишилася без заробітку, а також повідомила про пропозицію мами продати квартиру.

Повномасштабна війна, з якої прийшли росіяни, принесла багато бід українцям. Крім смертей та руйнувань більшість залишилися і без засобів для існування. Серед них і українські знаменитості, адже вони не можуть гастролювати, їм ніхто не платить тих гонорарів, що їх раніше платили.

Про це розповіла співачка Оля Полякова у новому випуску шоу Маші Єфросініної "Дорослі дівчатка".

Полякова поділилася, що коли поїхала з двома доньками за кордон і залишилася віч-на-віч із проблемами, то у неї була паніка, вона не знала, що далі робити, чим займатися і як заробляти. У довоєнні часи співачка мала багато помічників, тепер же Полякова мала думати, як годувати сім'ю.

"Зрозуміла, що мало того, що я не хочу робити нічого іншого - я не вмію робити нічого іншого. Я вчилася все життя тільки на це. Я 25 років витратила на те, щоб навчитися робити те, що я сьогодні роблю. Що робити?" "Міняти професію? Я закінчила музичні вузи. Я можу викладати співи, чи фортепіано... У мене немає другої професії", - розповіла співачка.

Відома блондинка зізналася, що навіть замислювалася над тим, щоб відкрити свою справу, наприклад, ліпити вареники. А мама зірки навіть пропонувала продати свою квартиру та відкрити кіоск.

"Моя мама мені каже: "Олю, давай я продам квартиру у Вінниці, ми з тобою купимо якийсь кіоск і будемо там робити якесь бістро українське". Я вже почала все це продумувати, щоб мати те, що тебе годуватиме. ", - Розповіла Полякова.


Ирина Юрченко, politeka.net

Интересные новости
Чому не рекомендується спати з грілкою всю нічЧому не рекомендується спати з грілкою всю ніч
У Львові лікарка вимагала хабар у військового ЗСУ, кадри: у справу втрутилася прокуратураУ Львові лікарка вимагала хабар у військового ЗСУ, кадри: у справу втрутилася прокуратура
"Кинула Льоху": Каменських на тлі чуток про розлучення звинуватили в обмані Потапа"Кинула Льоху": Каменських на тлі чуток про розлучення звинуватили в обмані Потапа
За методичками Кремля: у США невідомі розстріляли підстанцію, знеструмивши весь округЗа методичками Кремля: у США невідомі розстріляли підстанцію, знеструмивши весь округ
50-річна Камерон Діас без макіяжу вийшла у світ з чоловіком50-річна Камерон Діас без макіяжу вийшла у світ з чоловіком
Блок рекламы


Похожие новости

"Я не знала, що робити далі": Андраде з "Орла і Решки" чесно розповіла про свою депресію"Я не знала, що робити далі": Андраде з "Орла і Решки" чесно розповіла про свою депресію
Кума Дзідзьо Цибульська розповіла, що робитиме без світла: "Щекавиця темряви не боїться..."Кума Дзідзьо Цибульська розповіла, що робитиме без світла: "Щекавиця темряви не боїться..."
Зірка "Папіка" Петрожицька зізналася, яку роль хотіла б зіграти: "Не секрет..."Зірка "Папіка" Петрожицька зізналася, яку роль хотіла б зіграти: "Не секрет..."
Ганна Кошмал зі "Сватів" показала свою квартиру в Києві - нюдові відтінки та панорамні вікнаГанна Кошмал зі "Сватів" показала свою квартиру в Києві - нюдові відтінки та панорамні вікна
Дніпрянин вирішив заробити на фейковій військовій амуніції: мав родича у міграційній службіДніпрянин вирішив заробити на фейковій військовій амуніції: мав родича у міграційній службі
Джамала після вильоту з польських "Танців із зірками" звернулася із важливим закликом: "Ми пішли, але справа залишилася..."Джамала після вильоту з польських "Танців із зірками" звернулася із важливим закликом: "Ми пішли, але справа залишилася..."
Мішина заговорила про заробітки та зізналася, чи вистачає їй зараз грошей на життя: "Квартиру, машину купи"Мішина заговорила про заробітки та зізналася, чи вистачає їй зараз грошей на життя: "Квартиру, машину купи"
Дружина переможця "Голос країни" Сасанчина несподівано разговорилася: "Завагітніла, щоб забрати квартиру"Дружина переможця "Голос країни" Сасанчина несподівано разговорилася: "Завагітніла, щоб забрати квартиру"
Полякова знайшла спосіб, як знищити росіян, Єфросиніна її зупинила: "Давайте, не ось так"Полякова знайшла спосіб, як знищити росіян, Єфросиніна її зупинила: "Давайте, не ось так"
Оля Полякова показала умови в гуртожитку Лондона, де навчається дочка: "Оце питання..."Оля Полякова показала умови в гуртожитку Лондона, де навчається дочка: "Оце питання..."
Последние новости

Подгружаем последние новости