"Ніхто не був готовий до цього": Кухар чесно розповіла про труднощі на посаді директора балетного коледжу

Катерина кухар

Відома балерина Катерина Кухарь розповіла, з якими труднощами зіткнулася на початку навчального року.

Популярна українська балерина та суддя шоу "Танці із зірками" Катерина Кухар, яка очолює Київський хореографічний коледж, на своїй сторінці в Instagram розповіла, з якими труднощами зіткнулася цього навчального року через війну.

"Розуміючи всі обставини освітнього процесу 22/23 років, ми маємо скласти ідеальну "формулу гри" серед офлайну та онлайн. Маючи кілька груп аудиторій, на які розформувалися учні та студенти. Ті, хто зараз у Києві. Ті, хто не може доїхати до Києва. Ті, хто за кордоном навчається за програмами установ, що надали тимчасовий освітній притулок. І ще мільйон різних нюансів: від повітряних тривог до відсутності, у деяких випадках, якісного інтернету", - розповіла Катя.

За словами балерини, зараз усі педагоги, менеджмент і керівництво коледжу старанно працюють над тим, створити найгнучкіші умови для їхніх учнів.

"Хочеться відзначити, що ніхто не був до цього готовий, але цей досвід як трамплін у сучасній освіті. Вірю, що наша сильна професійна команда менеджменту, викладачів та співробітників вже найближчим часом зможе підібрати ідеальну та результативну формулу навчання під час війни", - підсумувала Кухар.


Галина Струс, politeka.net

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

64-річна Шерон Стоун у лікарні чесно показала, як проходить її лікування: "Тримайся там..."64-річна Шерон Стоун у лікарні чесно показала, як проходить її лікування: "Тримайся там..."
Герой нашого часу: Могилевська розповіла про лікаря з Ізюма, який рятував людей у підваліГерой нашого часу: Могилевська розповіла про лікаря з Ізюма, який рятував людей у підвалі
"Я просто ридала": Денисенко з "Кріпосної" розповіла, як знімалася у кліпі Трінчер, фото"Я просто ридала": Денисенко з "Кріпосної" розповіла, як знімалася у кліпі Трінчер, фото
Зірка українських серіалів Біблів розповіла про повідомлення родички з рф: "Там настільки вже все промито..."Зірка українських серіалів Біблів розповіла про повідомлення родички з рф: "Там настільки вже все промито..."
Я намагалася: Дженніфер Еністон вперше розповіла про невдалі спроби завагітнітиЯ намагалася: Дженніфер Еністон вперше розповіла про невдалі спроби завагітніти
За мене заклали кошти: Джеррі Хейл розповіла про дороге навчання у СШАЗа мене заклали кошти: Джеррі Хейл розповіла про дороге навчання у США
"Це не було моєю метою": Соловій розповіла, як стала радницею Вакарчука на "Голосі країни""Це не було моєю метою": Соловій розповіла, як стала радницею Вакарчука на "Голосі країни"
Зірка "Кріпосної" розповіла про сестру з рф, яка проявила себе не найкращим чином: "Поки нас тут обстрілювали..."Зірка "Кріпосної" розповіла про сестру з рф, яка проявила себе не найкращим чином: "Поки нас тут обстрілювали..."
"Я не знала, що робити далі": Андраде з "Орла і Решки" чесно розповіла про свою депресію"Я не знала, що робити далі": Андраде з "Орла і Решки" чесно розповіла про свою депресію
Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук чесно зізналася, про що шкодує після 24 лютого: "Мені соромно, що..."Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук чесно зізналася, про що шкодує після 24 лютого: "Мені соромно, що..."
Последние новости

Подгружаем последние новости