Безробітну Лілію Ребрик запросили до нового проекту, зірка заінтригувала: "Готуємось до..."

Лілія Ребрик

Безробітна Лілія Ребрик зацікавила українців майбутнім проектом, до якого її запросили.

Як пише Politeka.net, Лілія Ребрик – відома українська телеведуча та актриса театру та кіно, а також Майстер спорту України з художньої гімнастики. Також зірка брала участь у другому сезоні шоу "Маска", де обрала образ "Феї". Але далеко пройти Лілі не вдалося, і вона досить швидко покинула проект. А недавно стало відомо, що Ребрик залишилася без роботи, адже телеканал повністю закрився.

Не забуває Ребрик і про Інстаграм, де ділиться з фанатами не лише творчістю, а й особистими кадрами. А цього разу зірка вирішила зацікавити новою роботою.

"Готуємось до старту нового проекту", - написала Ліля, будучи на знімальному майданчику.

"Готуємось до старту нового проекту, якого саме, не скажу, на якому каналі, теж не скажу, але тим цікавішим буде. Дочекайтеся", - сказала Ребрик.

Також зірка показала провідну Ірину Хоменко, яка також знімається, мабуть, у новому проекті.


Артём Батечко, politeka.net

Интересные новости
"Дуже тепла атмосфера": улюблениця Вакарчука Соловій зустрілася з військовими та похвалилася букетами"Дуже тепла атмосфера": улюблениця Вакарчука Соловій зустрілася з військовими та похвалилася букетами
Дочка Анджеліни Джолі з поголеною головою та у міні-шортах з'явилася на публіціДочка Анджеліни Джолі з поголеною головою та у міні-шортах з'явилася на публіці
"Смерть Альошкі": в мережі висмеяли реакцію росіян на "український" шоколад"Смерть Альошкі": в мережі висмеяли реакцію росіян на "український" шоколад
Майже у всій Одесі та області через аварію пропало світло: що відомо на даний моментМайже у всій Одесі та області через аварію пропало світло: що відомо на даний момент
Різ Уізерспун продемонструвала стрункі ноги у мінісукніРіз Уізерспун продемонструвала стрункі ноги у мінісукні
Блок рекламы


Похожие новости

Шоптенко з "Танці з зірками" вразила новими кадрами: "Тільки в свої 35 я наважилася вперше..."Шоптенко з "Танці з зірками" вразила новими кадрами: "Тільки в свої 35 я наважилася вперше..."
Зірка "Жіночого кварталу" Сопонару в білому заворожила кожним вигином: "Вибачте, але я закохався!"Зірка "Жіночого кварталу" Сопонару в білому заворожила кожним вигином: "Вибачте, але я закохався!"
Зірка Квартал 95 на тлі скандалу із дружиною звернувся до українців: "Вам це все повернеться!"Зірка Квартал 95 на тлі скандалу із дружиною звернувся до українців: "Вам це все повернеться!"
Влад Яма з "Танців зі зірками", який втік у США, засумував за довоєнним часом: "Був норм..."Влад Яма з "Танців зі зірками", який втік у США, засумував за довоєнним часом: "Був норм..."
Зірка "Кріпосної" Денисенко порадувала своєрідним подарунком, який приносить біль: "Довго налаштовувалася"Зірка "Кріпосної" Денисенко порадувала своєрідним подарунком, який приносить біль: "Довго налаштовувалася"
Зірка Marvel Джеремі Реннер прийшов до тями після аварії і показав фото в лікарняному ліжкуЗірка Marvel Джеремі Реннер прийшов до тями після аварії і показав фото в лікарняному ліжку
Зірка "Сватів" Кошмал вразила провокаційною заявою про розрив стосунків: "Тому я виріширила..."Зірка "Сватів" Кошмал вразила провокаційною заявою про розрив стосунків: "Тому я виріширила..."
Зірка Квартал 95 відреагував на коментар про сором і позорище: "Я все читаю…"Зірка Квартал 95 відреагував на коментар про сором і позорище: "Я все читаю…"
"Спочивай з миром": відомий ведучий і зірка "Ліги Сміху" віддав життя, захищаючи Україну"Спочивай з миром": відомий ведучий і зірка "Ліги Сміху" віддав життя, захищаючи Україну
Померла зірка фільму «Двоє: я та моя тінь» Кірсті ЕлліПомерла зірка фільму «Двоє: я та моя тінь» Кірсті Еллі
Последние новости

Подгружаем последние новости