Камінська з "НеАнгелів" зізналася, як робить собі нове обличчя: "Баба ягідка знову"

Слава Камінська з "НеАнгелів"

Екс-солістка гурту "НеАнгели" Слава Камінська відкрито похвалилася, як змінює своє обличчя під потрібні їй параметри.

Популярна українська співачка та колишня солістка гурту "НеАнгели" Слава Камінська, яка з початку війни відлетіла жити за кордон, несподівано заявила про своє повернення і вже похвалилася перетвореннями у клініці. Як відомо, Камінська не приховує своїх маніпуляцій із перетвореннями та відкрито говорить про це.

«Немає межі досконалості ? І другому підборідді теж НІ! ? Хороший фахівець + Smas-ліфтинг = #бабаягодка знову ???? У нашій країні чудові клініки та фахівці ??» - написала Слава під новими кадрами.

У мережі очікувано відреагували на пост:

«Ви не реально позитивна та енергійна ?, і наші найкращі @dr.lysetskyi та @dr.eugene_ponomarev .@clinic_calm завжди буде рада Вас бачити у своїх стінах???; І з-заздрість ?; Слава Камінська! Слава Україні! ??? Дуже за феншуй ??; Та з пацієнтами зараз не густо...».

Трохи раніше зірка здивувала кадром зі свого повернення до Києва та зустрічі з давнім другом.

На новій фотографії Славу знято в затишній квартирі в компанії свого друга блогера Кирила Скачкова. Співачка буквально розтанула в його обіймах, тоді як блогера її шанувальники навіть не одразу впізнали, то він схуд.


Дарина Силина, politeka.net

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

58-річна Беллуччі в образі жінки-вамп здивувала помолоділим обличчям: "Талант вражає"58-річна Беллуччі в образі жінки-вамп здивувала помолоділим обличчям: "Талант вражає"
Вистрелив в обличчя: нові подробиці любовної драми в ОдесіВистрелив в обличчя: нові подробиці любовної драми в Одесі
Діти підірвалися на боєприпасі у Харкові, термінове попередження: "необхідно одразу..."Діти підірвалися на боєприпасі у Харкові, термінове попередження: "необхідно одразу..."
Глущенко з "Дизель шоу" зізналася, як їй живеться за кордоном: "На жаль, ніхто не..."Глущенко з "Дизель шоу" зізналася, як їй живеться за кордоном: "На жаль, ніхто не..."
Глущенко з "Дизель шоу" вийшла на зв'язок і зізналася, де пропадала тривалий час: "Але треба ж..."Глущенко з "Дизель шоу" вийшла на зв'язок і зізналася, де пропадала тривалий час: "Але треба ж..."
Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук чесно зізналася, про що шкодує після 24 лютого: "Мені соромно, що..."Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук чесно зізналася, про що шкодує після 24 лютого: "Мені соромно, що..."
61-річна Джуліанна Мур показала обличчя без макіяжу61-річна Джуліанна Мур показала обличчя без макіяжу
Ганна Трінчер чесно зізналася, чи взяла прізвище чоловіка: "Ох..."Ганна Трінчер чесно зізналася, чи взяла прізвище чоловіка: "Ох..."
Позитив знайшов причину, чому Камінська накинулася з критикою на нього та Анну Трінчер: "Якось до неї залажу..."Позитив знайшов причину, чому Камінська накинулася з критикою на нього та Анну Трінчер: "Якось до неї залажу..."
Зірка "Папіка" Петрожицька зізналася, яку роль хотіла б зіграти: "Не секрет..."Зірка "Папіка" Петрожицька зізналася, яку роль хотіла б зіграти: "Не секрет..."
Последние новости

Подгружаем последние новости