Приходько не може співати, артистка назвала причину: "Дуже страшна ілюзія..."

Приходько не може співати, артистка назвала причину: "Дуже страшна ілюзія..."

Співачка Анастасія Приходько мала стати обличчям телеканалу "Україна" і вперше з'явитися на екрані як телеведуча ток-шоу, проте війна поламала всі її плани.

Співачка Анастасія Приходько зізналася, що на неї чекала кар'єра на телеканалі "Україна", все вже було вирішено, але вторгнення повністю зламало її грандіозні плани. Відповідний коментар пролунав в інтерв'ю з Аліною Доротюк на YouTube .

"24 лютого ми мали підписувати контракт з телеканалом "Україна". Я мала стати ведучою шоу "Вікриття". Це ток-шоу, куди приходили гості і мали зрозуміти з історії людини, хто бреше, хто не бреше. Я пройшла все етапи кастингу, мені сказали, що я дуже підходжу під формат. Потім уже під мене підбирали ведучого. Їм мав стати Павло Костіцин", - сказала Анастасія Приходько.

У артистки були заплановані і зйомки у серіалі, роль у якому писали спеціально під неї, а також в інших проектах. Правда були й ті, в яких вона відмовилася брати участь, адже там були люди, які працювали з росією.

Анастасія Приходько

Крім того, до війни Анастасія Приходько підписала контракт з українським лейблом, щоб відновити музичну кар'єру, проте зараз вона не має бажання співати.

"Мені важко співати. У мене не те, що депресивний стан, я просто не хочу розпорошувати свою енергію, себе на щось інше, ніж на концентрацію того, що відбувається в країні. Я не хочу дурити себе, що життя продовжується, що все буде так, як буде, що можна співати далі і жити, як ти жив до цього. Це ілюзія. Дуже страшна ілюзія", - зізналася вона.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
Розстріл у магазині: очевидець, що вижив, розповів, що сталося, кількість жертв може зростиРозстріл у магазині: очевидець, що вижив, розповів, що сталося, кількість жертв може зрости
Експерт розповів, як довго багатоповерхівка може залишатися без опалення взимкуЕксперт розповів, як довго багатоповерхівка може залишатися без опалення взимку
Писаренко і Нікишин пішли з "Дизель Шоу" і поспішили до Росії, Сморигін назвав причину: "Хлопці не змогли..."Писаренко і Нікишин пішли з "Дизель Шоу" і поспішили до Росії, Сморигін назвав причину: "Хлопці не змогли..."
Тарабарова оголосила про вагітність, засвітивши перші фото в цікавому становищі: "Життя переможе цей морок"Тарабарова оголосила про вагітність, засвітивши перші фото в цікавому становищі: "Життя переможе цей морок"
"Це не алкоголь, і не їжа": Данилко розкрив причину своїх неприємних змін у зовнішності"Це не алкоголь, і не їжа": Данилко розкрив причину своїх неприємних змін у зовнішності
Позитив знайшов причину, чому Камінська накинулася з критикою на нього та Анну Трінчер: "Якось до неї залажу..."Позитив знайшов причину, чому Камінська накинулася з критикою на нього та Анну Трінчер: "Якось до неї залажу..."
"Разом ми зможемо все": Лобода несподівано звернулася до українців за допомогою"Разом ми зможемо все": Лобода несподівано звернулася до українців за допомогою
Анастасія Приходько розповіла про домагання Константина МеладзеАнастасія Приходько розповіла про домагання Константина Меладзе
Росіяни вирішили навчити життя суддю "Співають всі" Приходько: "У школі не читали Пушкіна..."Росіяни вирішили навчити життя суддю "Співають всі" Приходько: "У школі не читали Пушкіна..."
Последние новости

Подгружаем последние новости