Цибульська чесно розповіла, як її накриває: "Я в тому стані нічого не можу..."

Оля Цибульська

Оля Цибульська розповіла, що її теж мучить та накриває.

Як повідомляє Politeka.net, українська співачка Оля Цибульська зараз активно дає благодійні концерти та збирає гроші на допомогу ЗСУ. У перерві між виступами вона ще й встигає записувати нові пісні.

Артистці стало трохи нудно і вона вирішила відповісти на запитання користувачів мережі та поділитися особистим.

Так, одна з її підписниць похвалила знаменитість за оптимізм і зауважила, що Оля Цибульська завжди на позитиві, багато посміхається та жартує. Співачка подякувала їй за спостереження, але зізналася, що її часто "накриває і вона засмучується".

"Мене теж накриває дуже часто, зараз як ніколи часто. Але я розумію, що я в тому стані нічого не можу ні собі, ні людям. Тому я намагаюся тягнути себе за чубок", - розповіла Оля Цибульська.

Також вона зізналася, що ніколи не брала участі у розіграшах та лотереях. При цьому артистка зазначила, що в жодному разі не відмовляє інших – спробувати це зробити.

"У мене жодного разу не було лотерей або розіграшів виграних. Але це не означає, що такого не відбувається. Просто в мене трохи інший шлях", - додала Оля Цибульська.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Моніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні формиМоніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні форми
"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу
Юна дочка Беллуччі у прозорій сукні несподівано перевершила маму: "Щось неземне"Юна дочка Беллуччі у прозорій сукні несподівано перевершила маму: "Щось неземне"
Блок рекламы


Похожие новости

Сиділа під школою: Оля Цибульска розповіла, як віддала сина навчатися офлайн в УкраїніСиділа під школою: Оля Цибульска розповіла, як віддала сина навчатися офлайн в Україні
"Не намагайтеся зрозуміти хворих людей": відома актриса Грєшнова розповіла про ставлення російських колег до війни"Не намагайтеся зрозуміти хворих людей": відома актриса Грєшнова розповіла про ставлення російських колег до війни
Дочка Полякової чесно відповіла, чому не стала вчитися в Україні: "За кордон вступила лише тому..."Дочка Полякової чесно відповіла, чому не стала вчитися в Україні: "За кордон вступила лише тому..."
Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук розповіла про труднощі своїх зйомок: "Сил немає, але мейк такий гарний"
Кіркоров сказав нічого не говорити: Потап вперше розкрив, чому Ані Лорак мовчить про війнуКіркоров сказав нічого не говорити: Потап вперше розкрив, чому Ані Лорак мовчить про війну
Зовсім не змінилася: Марічка Падалко показала, як виглядала 20 років томуЗовсім не змінилася: Марічка Падалко показала, як виглядала 20 років тому
Дружина Остапчука на тлі чуток про розлучення перервала мовчання та розповіла правду про чоловіка: "Не забудьте привітати"Дружина Остапчука на тлі чуток про розлучення перервала мовчання та розповіла правду про чоловіка: "Не забудьте привітати"
Мама "Пташки" розповіла, чим дочка здивувала її після повернення: "Я спочатку не зрозуміла..."Мама "Пташки" розповіла, чим дочка здивувала її після повернення: "Я спочатку не зрозуміла..."
Джолі в масці та похмурому образі засвітилася в Пакистані: "Її візит проллє світло на..."Джолі в масці та похмурому образі засвітилася в Пакистані: "Її візит проллє світло на..."
"Нічого доброго": Камінська з-за кордону несподівано перейнялася темою мобілізації росіян"Нічого доброго": Камінська з-за кордону несподівано перейнялася темою мобілізації росіян
Последние новости

Подгружаем последние новости