Alyosha зізналася в сімейній драмі, в небезпеці опинилися родичі співачки: "Їм страшно..."

Альоша

Сама артистка родом із Запоріжжя. На жаль, багато її родичів і друзів опинилося на окупованій території.

Якби не троє дітей, співачка Alyosha пішла б служити разом із чоловіком Тарасом Тополею. Однак, як багатодітна мама змушена була виїхати до США. Про це вона розповіла в інтерв'ю для "24 Каналу" і зізналася у сімейній драмі, яка сталася через вторгнення Росії в Україну.

Сама артистка родом із Запоріжжя. На жаль, багато її родичів і друзів опинилося на окупованій території. Нині вони рідко виходять на зв'язок, адже дуже бояться та намагаються вижити у жахливих умовах. При цьому вони не втрачають надії на те, що ЗСУ їх звільнить та повернуть всю область під контроль України.

"У мене є рідні по всій Запорізькій області. У Херсоні також. І село Балки… мамина молодша сестра — Яна. Вона в окупації, з дітьми. Їм страшно, вони дуже чекають на наші ЗСУ. На зв'язок виходять там дуже рідко, тому що немає українського зв'язку. У мене дуже багато рідних. Вся Запорізька область. Понад 20 людей. Моїх рідних. І в Херсоні. Намагаються берегтися..., — з болем розповіла Alyosha .

Варто зазначити, що Alyosha (Олена Тополя) та Тарас Тополя одружилися у 2013 році. Пара виховує двох синів, Романа (2013) та Марка (2015), а також доньку Марію, яка народилася 15 серпня 2020 року.

15 лютого учасники гурту "Антитіла", включаючи Тополю, вступили до тероборони. Сім'я Тополі через два тижні після початку війни переїхала до США.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
У Миколаївській області юнак та 17-річна дівчина постраждали через детонацію снарядаУ Миколаївській області юнак та 17-річна дівчина постраждали через детонацію снаряда
Блок рекламы


Похожие новости

Надя Дорофєєва зізналася, чому Кацурін їй двічі робив пропозиціюНадя Дорофєєва зізналася, чому Кацурін їй двічі робив пропозицію
У Єгипті вирує лихоманка: хто в небезпеціУ Єгипті вирує лихоманка: хто в небезпеці
Кошмал зі "Сватів" зізналася, як їй нав'язували інші стандарти краси: "Породжує комплекси"Кошмал зі "Сватів" зізналася, як їй нав'язували інші стандарти краси: "Породжує комплекси"
Лана Дель Рей виходить заміж: що відомо про коханого співачкиЛана Дель Рей виходить заміж: що відомо про коханого співачки
"Тієї дівчинки, яка вірила в казки більше немає": Саніна з The Hardkiss зізналася, що сильно вплинуло на її життя"Тієї дівчинки, яка вірила в казки більше немає": Саніна з The Hardkiss зізналася, що сильно вплинуло на її життя
Jerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити порядJerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити поряд
Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."
Лідер "Океан Ельзи" Вакарчук заговорив про засудження відомої співачки: "За виконання нашої пісні..."Лідер "Океан Ельзи" Вакарчук заговорив про засудження відомої співачки: "За виконання нашої пісні..."
"Мені не соромно": Астаф'єва зізналася, яке відео записувала для Залужного"Мені не соромно": Астаф'єва зізналася, яке відео записувала для Залужного
Гросу зізналася, чи збирається повертатися зі США в Україну: "А взагалі..."Гросу зізналася, чи збирається повертатися зі США в Україну: "А взагалі..."
Последние новости

Подгружаем последние новости