Єфросиніна перервала мовчання і відповіла на мовний скандал, в який потрапила із Поляковою: "Комусь треба було, щоб..."

Полякова, Єфросиніна

Маша Єфросиніна зізналася, що за роки роботи на телебаченні навчилася не реагувати на хейт.

Ще на початку липня Маша Єфросиніна та Оля Полякова у новому випуску проекту "Дорослі дівчатка" повідомили, що не можуть вести своє шоу українською мовою, тому що російською легше говорити. На ці висловлювання обрушився шквал критики.

Українська телеведуча Маша Єфросиніна прокоментувала на "Радіо НВ" мовний скандал, у який потрапила разом зі співачкою Олею Поляковою.

Маша Єфросиніна

На думку телеведучої, комусь потрібно було, щоб суспільство розділилося на два табори.

"Комусь потрібно було, щоб люди так зреагували. Реакцію людей я поважаю. Тому що я згодна з вами, і це тема болюча. Комусь це було потрібно. Чи не є я на сьогоднішній день ідеальною моделлю для того, щоб російська пропаганда за мій рахунок показала, що вона виграє", - заявила Маша Єфросиніна.

Маша Єфросиніна зізналася, що за роки роботи на телебаченні навчилася не реагувати на хейт, тож не почала відповідати критикам і цього разу, адже впевнена, що все робить по совісті.

"Ти не будеш виходити і доводити всім, що твій Instagram вже давно українською, що з першого дня війни і до того, що всі інтерв'ю та проекти, статті, блоги - все я вела українською, що було в публічному полі. Що я дала російською мовою інтерв'ю лише каналам, які говорили російською, на весь світ на російськомовну аудиторію", - сказала вона.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Вдівець Руслани Писанки зізнався, чи збирається повертатися до УкраїниВдівець Руслани Писанки зізнався, чи збирається повертатися до України
Дружина Решетника похвалилася несподіваним сюрпризом від чоловіка та синів: "Пішли на тренування, а прийшли..."Дружина Решетника похвалилася несподіваним сюрпризом від чоловіка та синів: "Пішли на тренування, а прийшли..."
"Міс Україна Всесвіт" Неплях у крихітному костюмі викликала подив: "Бог все бачить""Міс Україна Всесвіт" Неплях у крихітному костюмі викликала подив: "Бог все бачить"
У Києві  стартував п’ятий фестиваль Bouquet Kyiv StageУ Києві стартував п’ятий фестиваль Bouquet Kyiv Stage
Українка народила у 14 років: у поліції повідомили деталі кричущого випадкуУкраїнка народила у 14 років: у поліції повідомили деталі кричущого випадку
Блок рекламы


Похожие новости

Єфросиніна після мовного скандалу знайшла нове виправдання з Поляковою: "Вони бояться сильних та розумних"Єфросиніна після мовного скандалу знайшла нове виправдання з Поляковою: "Вони бояться сильних та розумних"
Алла Костромічова показала рідкісне фото з чоловіком, який на 9 років її старшийАлла Костромічова показала рідкісне фото з чоловіком, який на 9 років її старший
Київ, Івано-Франківськ, закордон. Дружина Григорія Решетника відповіла, де навчатимуться їхні дітиКиїв, Івано-Франківськ, закордон. Дружина Григорія Решетника відповіла, де навчатимуться їхні діти
Гвоздєва з "Танців зі зірками" втратила звичну роботу, довелося хапатися за будь-який заробіток: "Я знаходжу роботу..."Гвоздєва з "Танців зі зірками" втратила звичну роботу, довелося хапатися за будь-який заробіток: "Я знаходжу роботу..."
У кабінеті було 4 особи: на Одещині за дивних обставин обірвалося життя поліцейськоїУ кабінеті було 4 особи: на Одещині за дивних обставин обірвалося життя поліцейської
"Як зворушливо": Денисенко з "Кріпосної" показала романтичні фото з чоловіком, який пішов воювати"Як зворушливо": Денисенко з "Кріпосної" показала романтичні фото з чоловіком, який пішов воювати
Дружина ведучого "Україна має талант" Решетніка публічно звернулася до чоловіка: "Життя було зовсім іншим..."Дружина ведучого "Україна має талант" Решетніка публічно звернулася до чоловіка: "Життя було зовсім іншим..."
Екс-дружина Дзідзьо в "скандальній" позі несподівано звернулася до українців: "Кидайте каміння…"Екс-дружина Дзідзьо в "скандальній" позі несподівано звернулася до українців: "Кидайте каміння…"
Юрій Ткач здивував музичним талантом, який допомагає йому в скрутну хвилину: відеоЮрій Ткач здивував музичним талантом, який допомагає йому в скрутну хвилину: відео
Кравець із "Квартал 95" засумувала по дому та назвала терміни, коли планує повернутися: "Мені здається, вже треба..."Кравець із "Квартал 95" засумувала по дому та назвала терміни, коли планує повернутися: "Мені здається, вже треба..."
Последние новости

Подгружаем последние новости