Коли мине війна. Настя Каменських надихнула українців новою піснею про справжнє кохання

Настя Каменських з початку війни активно підтримує український народ, виступаючи на благодійних концертах і світових преміях на підтримку України та випускаючи пісні, що надихають. 5 серпня відбувся реліз нового треку NK під назвою "Коли мине війна" - про силу справжнього кохання, інформує Апостроф.

"Це пісня про таку любов, яка долає все лихе, яка додає сили і віри. Оберігає і надихає. За ці 5 місяців тисячі історій такого кохання зігрівали наші серця і підтримували нас. І саме вони лягли в основу цієї пісні" - розповіла співачка в Instagram.

Разом із піснею вийшов кліп, знятий серед пшеничного поля. У кадрі Настя постає у білій ажурній сукні, а її голову прикрашає вінок із колосків та польових квітів, які зібрала та скомпонувала сама співачка.

"Будеш ти любити мене, коли мине війна", - це не сумнів, а впевненість у тому, що справжня любов здатна пройти через усі перепони та вистояти в найтяжчі хвилини. І врешті-решт знову об'єднати по справжньому закохані серця", - наголосила зірка.

Фото: facebook.com/nkofficialcom

Настя Каменських - "Коли мине війна": текст пісні

Ой-на, ой-на,
Ой-на, ой-на,
Ой я знаю,
Людям важко.

Я закриваю руками очі.
Я так робила тисячі разів.
Я так відчути тебе знову хочу,
Я чути хочу твій рідний спів.

Ой-на, ой-на,
Жито зелене.
Ой, не можу жити без тебе.
Ой, я знаю, знаю сама,
Будеш ти любити мене,
Коли мине війна.

Воу-воу,
На-на-на-на,
Будеш ти любити мене,
Коли мине війна.
Воу-воу,
На-на-на-на,
Будеш ти любити мене.

Воу-воу,
На-на-на-на,
Будеш ти любити мене,
Коли мине війна.
Воу-воу,
На-на-на-на,
Будеш ти любити мене.

Всюди люди,
Всі дні і ночі
Тільки шукаю твої карі очі.
Хочу, щоб ти так пишався коханням моїм.
Ти знай.

Навколо мене люди,
Люди.
Сумую без тебе,
Де ти?
Я птахом злітаю у небо
В обійми, щоб ти пригорнув,
Тихо прошепотів:
“Я скоро повернусь, тільки дочекайся”.

Ой-на, ой-на,
Жито зелене.
Ой, не можу жити без тебе.
Ой, я знаю, знаю сама,
Будеш ти любити мене,
Коли мине війна.

Воу-воу,
На-на-на-на,
Будеш ти любити мене,
Коли мине війна.
Воу-воу,
На-на-на-на,
Будеш ти любити мене.


Наталка Лавринець, Апостроф

Интересные новости
Вдівець Руслани Писанки зізнався, чи збирається повертатися до УкраїниВдівець Руслани Писанки зізнався, чи збирається повертатися до України
Дружина Решетника похвалилася несподіваним сюрпризом від чоловіка та синів: "Пішли на тренування, а прийшли..."Дружина Решетника похвалилася несподіваним сюрпризом від чоловіка та синів: "Пішли на тренування, а прийшли..."
"Міс Україна Всесвіт" Неплях у крихітному костюмі викликала подив: "Бог все бачить""Міс Україна Всесвіт" Неплях у крихітному костюмі викликала подив: "Бог все бачить"
У Києві  стартував п’ятий фестиваль Bouquet Kyiv StageУ Києві стартував п’ятий фестиваль Bouquet Kyiv Stage
Українка народила у 14 років: у поліції повідомили деталі кричущого випадкуУкраїнка народила у 14 років: у поліції повідомили деталі кричущого випадку
Блок рекламы


Похожие новости

Опалювальний сезон 2022: коли він розпочнеться в УкраїніОпалювальний сезон 2022: коли він розпочнеться в Україні
"Плачу часто, коли ніхто не бачить": Огневич мучать болі і тільки одне здатне дати їй сили"Плачу часто, коли ніхто не бачить": Огневич мучать болі і тільки одне здатне дати їй сили
Дружина продюсера "Квартал 95" зізналася, що ніколи не вибачить чоловікові: "Не змогла б"Дружина продюсера "Квартал 95" зізналася, що ніколи не вибачить чоловікові: "Не змогла б"
Каменських поставили на місце після зйомок патріотичного кліпу: "Десь в Іспанії згадує батьківщину"Каменських поставили на місце після зйомок патріотичного кліпу: "Десь в Іспанії згадує батьківщину"
21-річна внучка Софії Ротару розбурхала новою зйомкою у лляній піжамці: "Відчуття..."21-річна внучка Софії Ротару розбурхала новою зйомкою у лляній піжамці: "Відчуття..."
Екс-дружина Дзідзьо в "скандальній" позі несподівано звернулася до українців: "Кидайте каміння…"Екс-дружина Дзідзьо в "скандальній" позі несподівано звернулася до українців: "Кидайте каміння…"
"У мене немає рівних": Еллерт із "Холостячки" на спортивному майданчику звернувся до українців"У мене немає рівних": Еллерт із "Холостячки" на спортивному майданчику звернувся до українців
Кравець із "Квартал 95" засумувала по дому та назвала терміни, коли планує повернутися: "Мені здається, вже треба..."Кравець із "Квартал 95" засумувала по дому та назвала терміни, коли планує повернутися: "Мені здається, вже треба..."
Астаф'єва в день народження звернулася до українців із важливим проханням: "Давайте зараз підтримаємо..."Астаф'єва в день народження звернулася до українців із важливим проханням: "Давайте зараз підтримаємо..."
Алан Бадоєв, який виїхав під час війни, розбурхав українців кадрами з Європи: "Хто це зупинить?"Алан Бадоєв, який виїхав під час війни, розбурхав українців кадрами з Європи: "Хто це зупинить?"
Последние новости

Подгружаем последние новости