Гвоздева из "Танців з зірками" призналась, на какой шаг ради мужа пошла во время войны: "Не смотря ни на что..."

Илона Гвоздева

Танцовщица Илона Гвоздева, звезда "Танців з зірками", показала себя и рассказала, на какой смелый шаг пошла ради мужа, поделившись в своем блоге.

Как пишет Politeka.net, Илона Гвоздева - успешная украинская танцовщица, которая побеждала на шоу "Танці з зірками". А недавно знаменитость приглашали работать хореографом-постановщиком на грузинские "танцы". Гвоздева с начала войны уехала из Украины и все это время находилась в Италии. А сегодня, 17 мая, рассказала о своей смелости, поделившись публикацией в Инстаграм.

"Смелость это во время войны вернуться к мужу, воссоединить семью и учиться жить по-новому не смотря ни на что", - написала Илона.

Звезда также сделала фото на фоне дома.

Фанаты поставили тысячи лайков и написали комментарии:

"Молодец", "Вы сильная, смелая, энергичная. Вам все под силу. Только вперед", "А мы так и не поехали, остались все семьей вместе, да, родные сначала не поняли, но потом наладилось. Пусть все семьи скорее объединятся, в такое время лучше вместе все преодолевать".

Илона Гвоздева с мужем


Артём Батечко, politeka.net

Интересные новости
Помер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозуПомер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозу
Блок рекламы


Похожие новости

Віка з "НеАнгелів" зрадила Україну та поїхала на заробітки до РФВіка з "НеАнгелів" зрадила Україну та поїхала на заробітки до РФ
На Київщині підлітки залізли на потяг заради фото: обох уразило струмом, один загинувНа Київщині підлітки залізли на потяг заради фото: обох уразило струмом, один загинув
Заради грошей накинувся з ножем на водія маршрутки: у Києві затримали небезпечного злочинця, фото та відеоЗаради грошей накинувся з ножем на водія маршрутки: у Києві затримали небезпечного злочинця, фото та відео
MamaRika обурилася через непрохані поради з приводу зовнішності: "У 90 буду рожева, на кедах і з косяком"MamaRika обурилася через непрохані поради з приводу зовнішності: "У 90 буду рожева, на кедах і з косяком"
Продюсер Полякової здивував одкровенням про нинішні заробітки зірок: "Я радив би..."Продюсер Полякової здивував одкровенням про нинішні заробітки зірок: "Я радив би..."
Як зібрати базову домашню аптечку: поради від МОЗЯк зібрати базову домашню аптечку: поради від МОЗ
Бардаш, який зрадив Україну, раптом зателефонував колишньому підопічному Wellboy: "Я його заблокував..."Бардаш, який зрадив Україну, раптом зателефонував колишньому підопічному Wellboy: "Я його заблокував..."
Брітні Спірс зізналася, заради чого влаштовує божевільні танці і лякає публіку: "Розсміявся мені в обличчя і..."Брітні Спірс зізналася, заради чого влаштовує божевільні танці і лякає публіку: "Розсміявся мені в обличчя і..."
Емілі Ратаковські в міні-топі показала, заради чого худнула в останні місяці: "Схвалюю таке"Емілі Ратаковські в міні-топі показала, заради чого худнула в останні місяці: "Схвалюю таке"
Дьомін різко пройшовся по відомиму продюсеру, який зрадив Україну: "Юрчик-шмальчик вирішив поміняти ім'я"Дьомін різко пройшовся по відомиму продюсеру, який зрадив Україну: "Юрчик-шмальчик вирішив поміняти ім'я"
Последние новости

Подгружаем последние новости