«Київавтодор» замовив швейцарської техніки на 137 мільйонів у фірми, разом з якою вже має кримінальну справу

КК «Київавтодор» 28 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Глобус-Авто» підмітально-прибиральних машин на 137,42 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 22 самохідні підмітально-прибиральні машини Bucher City Cat 2020 Євро 4 зі змінним обладнанням 2017 року випуску по 6,25 млн грн.

Кожна машина буде оснащена літньою поливо-мийною і підмітально-вакуумною установкою, сніговим відвалом, розподілювачем протиожеледних матеріалів, бункером для реагенту з нержавіючої сталі об’ємом 200 л. Гарантійний строк становить рік.

Ціна угоди на піввідсотка нижча від очікуваної вартості закупівлі в 138,16 млн грн.

Анонімна фірма заявила: «технічні вимоги до підмітально-прибиральної машини прописані виключно під модель CityCat 2020 виробництва компанії Bucher, що в принципі виключає альтернативні пропозиції моделей від інших виробників, які функціонально повністю аналогічні машинам CityCat 2020, або навіть перевищують їх».

Скаржник вимагав зменшити мінімальні корисне навантаження з 1600 кг до 1200 кг, долання ухилу з 30% до 27% та об’єм баку для води з 300 л до 190 л, збільшити мінімальну ширину зони підмітання двома щітками з 1600 мм до 2 300 мм, дозволити встановлення форсунок літньої установки безпосередньо на кузов машини замість балки, прибрати вимогу саме дискових гальм, які швидко ржавіють у брудному середовищі, та деталізацію вимог до снігового відвалу «(сніговий плуг) V – подібний, секційний (привід секцій гідравлічний), з можливість трансформації в пряме положення». Замовник заявив, що не вважає ці умови дискримінаційними, і відмовився вносити зміни у тендерну документацію.

Одеський «Глобус-Авто» належить Роману Шувалову, директором є Наталя Озернюк. Фірма працює на потужностях Одеського автоскладального заводу та є дилером швейцарського виробника комунальної техніки «Bucher Municipal AG».

Нагадаємо, проти службовців «Київавтодору» і переможців тендерів «Глобус-Авто», ПП «Київшляхбуд», ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50», ТОВ «Тілльман Інжинірінг» і ТОВ «Основа» цього року відкрито кримінальне провадження № 42017000000000596 щодо виведення коштів на рахунки фірм з ознаками фіктивності. У якості проміжних ланок від «Київшляхбуду» до таких фірм у справі фігурують ТОВ «Будівельна компанія Ескадор» і ТОВ «Ростдорстрой». Після того в судовому реєстрі руху по справі не видно.

Єдиним конкурентом на тендері з такими ж машинами було харківське ТОВ «Автоком» киянина Юрія Ігнатка і харків’ян Вадима Євтюшкіна та Ігоря Аріха. Останній – депутат Харківської міськради, соратник Кернеса та фігурант історій про виділення безкоштовно землі в Харкові за кооперативною схемою.

Юрій Ігнатко разом з Іваном Тюпою і Миколою Сибірцевим володіє ТОВ «Авеста-Буд», чиїм підписантом є Сергій Велигоша, якого теж пов’язують із земельними махінаціями у Харкові. Власником цієї фірми раніше був Василь Ігнатко, екс-депутат Закарпатської облради від Партії регіонів.

Євтюшкін також володіє АТЗТ «Автомар», ТОВ «Автомар Трейд» та ПП фірма «Соломєя» сам і ТОВ «ЕМІ-Україна» Семеном Циганком і тим же Аріхом.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
Украинцев заставят отчитаться за каждую гривнуУкраинцев заставят отчитаться за каждую гривну
Суд закрыл дело о взыскании с НБУ 129 миллионов. «Антиколомойский» закон не сработалСуд закрыл дело о взыскании с НБУ 129 миллионов. «Антиколомойский» закон не сработал
За 7 месяцев Украина сократила экспорт труб почти на третьЗа 7 месяцев Украина сократила экспорт труб почти на треть
С Подольского моста украли 12 немецких вантС Подольского моста украли 12 немецких вант
Запорожская АЭС отключила на ремонт второй энергоблокЗапорожская АЭС отключила на ремонт второй энергоблок
Блок рекламы


Похожие новости

«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
У Луценка закрили справу екс-начальника Миколаївського порту після заходу в його бізнес «протеже» Кононенка
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
Міноборони відбилось від «новачка», замовивши старому постачальнику захисні окуляри за 51 мільйонМіноборони відбилось від «новачка», замовивши старому постачальнику захисні окуляри за 51 мільйон
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
Последние новости

Подгружаем последние новости