Оточення Святаша розіграло 2 мільйона на санітарні Chevrolet для Обухівської міськради

Комунальний заклад Обухівської міської ради «Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» 10 березня за результатами тендеру замовив ТОВ «Радіал-Україна» автомобілі підвищеної прохідності за 1,80 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить чотири повнопривідні медико-санітарні автомобілі Chevrolet NIVA в модифікації АС-S-2123 СМД по 450 тис грн. Авто матиме бензиновий двигун об’ємом 1,69, кондиціонер, обігрів ніг задніх пасажирів, подушки безпеки водія і переднього пасажира, антиблокувальну систему.

Єдиним конкурентом «Радіал-Україна» було ІП «АІС-Полтава». Під час аукціону фірми не знижували вартість своїх пропозицій. «АІС-Полтава» запропонувала 4 автомобіля на 4,8 тис грн. дорожче. Очікувана вартість склала 2 млн грн.

Засновником київської фірми «Радіал-Україна» є ТОВ «Гармонія» харків’янина Владислава Кулікова. «Гармонія» прописана в Києві по пров. Балтійському, 20 разом із ТОВ «Група компаній «АІС». Останнє пов’язане з нардепом Дмитром Святашем (раніше – Партія регіонів, зараз – «Відродження») та екс-нардепом від Партії регіонів Василем Поляковим. Куліков раніше керував ПІІ «Автоінвестстрой-Брок» та ТОВ «АІС-Моторс» з тієї ж групи.

Іноземне підприємство «АІС-Полтава» зареєстроване на Сергія Труша і Андрія Цюрупу. Останній балотувався на місцевих виборах до Полтавської обласної ради від партії «Сила людей» в якості менеджера «АІС-Полтава».

Директором «АІС-Полтава» значиться Вадим Вашак. Він був директором ПІІ «Автомобільне товариство «Автоінвестстрой-Полтава», бенефіціаром якого є Олег Шаблатович. Це бізнес-партнер дружини Святаша, Лариси.

У минулому році «Радіал-Україна» та «АІС-Полтава» розіграли між собою 2,99 млн грн. на 9 спеціалізованих санітарних автомобілів Chevrolet NIVA для департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Вторая баржа с арбузами из Херсона отправится в Киев ко Дню НезависимостиВторая баржа с арбузами из Херсона отправится в Киев ко Дню Независимости
Украинцы массово забирают депозиты из роSSийских банковУкраинцы массово забирают депозиты из роSSийских банков
Goldman Sachs спрогнозировал укрепление гривныGoldman Sachs спрогнозировал укрепление гривны
Промфинбанк хочет уйти с банковского рынкаПромфинбанк хочет уйти с банковского рынка
В Comfy опровергли открытие магазина в Крыму. Кто-то воспользовался брендом компании
Блок рекламы


Похожие новости

Справу про самобуди оточення Януковича на Поштовій площі відправили на переглядСправу про самобуди оточення Януковича на Поштовій площі відправили на перегляд
Спортивні комунальники в Рубіжному замовили будівництво ринку за півтора мільйона
СБУ розіграло між фірмами порошенківського авіатора 15 мільйонів на ШкодиСБУ розіграло між фірмами порошенківського авіатора 15 мільйонів на Шкоди
Оточення Злочевського будує котеджі на 10 гектарах комунальної землі під КиєвомОточення Злочевського будує котеджі на 10 гектарах комунальної землі під Києвом
Журилівська «ОГХК» купила дві автівки Toyota Camry за півтора мільйонаЖурилівська «ОГХК» купила дві автівки Toyota Camry за півтора мільйона
За рік сірка для «Сумихімпрому» від оточення Фірташа за 306 мільйонів подешевшала на третину
У Кличка дали чверть мільйона на підтримку не дуже популярного додатку для туристів
Рубіжанська мерія замовил ремонти на мільйон фірмі депутата міськради
Рідна фірма головного благоустрійника Дніпра перед його звільнення отримала 1,5 мільйона на благоустрій
Поліграфкомбінат «Україна» замовив голландцям систему персоналізації паспортів за 1,7 мільйона євро
Последние новости

Подгружаем последние новости