Оточення Святаша розіграло 2 мільйона на санітарні Chevrolet для Обухівської міськради

Комунальний заклад Обухівської міської ради «Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» 10 березня за результатами тендеру замовив ТОВ «Радіал-Україна» автомобілі підвищеної прохідності за 1,80 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить чотири повнопривідні медико-санітарні автомобілі Chevrolet NIVA в модифікації АС-S-2123 СМД по 450 тис грн. Авто матиме бензиновий двигун об’ємом 1,69, кондиціонер, обігрів ніг задніх пасажирів, подушки безпеки водія і переднього пасажира, антиблокувальну систему.

Єдиним конкурентом «Радіал-Україна» було ІП «АІС-Полтава». Під час аукціону фірми не знижували вартість своїх пропозицій. «АІС-Полтава» запропонувала 4 автомобіля на 4,8 тис грн. дорожче. Очікувана вартість склала 2 млн грн.

Засновником київської фірми «Радіал-Україна» є ТОВ «Гармонія» харків’янина Владислава Кулікова. «Гармонія» прописана в Києві по пров. Балтійському, 20 разом із ТОВ «Група компаній «АІС». Останнє пов’язане з нардепом Дмитром Святашем (раніше – Партія регіонів, зараз – «Відродження») та екс-нардепом від Партії регіонів Василем Поляковим. Куліков раніше керував ПІІ «Автоінвестстрой-Брок» та ТОВ «АІС-Моторс» з тієї ж групи.

Іноземне підприємство «АІС-Полтава» зареєстроване на Сергія Труша і Андрія Цюрупу. Останній балотувався на місцевих виборах до Полтавської обласної ради від партії «Сила людей» в якості менеджера «АІС-Полтава».

Директором «АІС-Полтава» значиться Вадим Вашак. Він був директором ПІІ «Автомобільне товариство «Автоінвестстрой-Полтава», бенефіціаром якого є Олег Шаблатович. Це бізнес-партнер дружини Святаша, Лариси.

У минулому році «Радіал-Україна» та «АІС-Полтава» розіграли між собою 2,99 млн грн. на 9 спеціалізованих санітарних автомобілів Chevrolet NIVA для департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Расходы на безопасность и оборону в 2018 году увеличат до 165 миллиардов гривен – ГройсманРасходы на безопасность и оборону в 2018 году увеличат до 165 миллиардов гривен – Гройсман
Курс евро до конца октября подорожает до 35 гривен  - экономистКурс евро до конца октября подорожает до 35 гривен - экономист
Польша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФПольша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФ
Украина за два года потеряла более 5 тысяч гектаров посевов - МинагропромУкраина за два года потеряла более 5 тысяч гектаров посевов - Минагропром
НБУ запретил банкам и финучреждениям иметь дело с банкнотами фюрера РФ с изображением КрымаНБУ запретил банкам и финучреждениям иметь дело с банкнотами фюрера РФ с изображением Крыма
Блок рекламы


Похожие новости

Миколаївські стивідори купили Toyota Highlander за 1,3 мільйонаМиколаївські стивідори купили Toyota Highlander за 1,3 мільйона
Прифронтовий Торецьк замовив ремонт доріг депутату з оточення мера Покровська
Група Фісталів розіграла 2 мільйона маріупольської лікарні на апарати для фібриляції
«Шахта ім. Сургая» дозволила рідним фірмам підіграти на закупівлі різців за 4 мільйона«Шахта ім. Сургая» дозволила рідним фірмам підіграти на закупівлі різців за 4 мільйона
За рік мішки для «Сумихімпрому» від оточення Фірташа за 74 мільйонів трохи подешевшали
Миколаїв за повною передоплатою замовив штучну ялинку з гірляндами за 2,8 мільйона (фото)Миколаїв за повною передоплатою замовив штучну ялинку з гірляндами за 2,8 мільйона (фото)
Донецька поліція замовила мікроавтобус відеоспостереження Renault за 2,8 мільйона
Підконтрольна «Опоблоку» мерія Лисичанська без тендеру віддала ще півмільйона фірмі Дунаєва
Лікарня викинула з віконного тендеру дешевшу фірму, щоб розпиляти 2,6 мільйона між партнерами
Суди почали відбирати у оточення Авакова корисні копалини, отримані по схемі без аукціонів
Последние новости

Подгружаем последние новости