Харлан выиграла "Гран-при Кореи"

Ольга подтвердила в Сеуле свой класс

Олимпийская чемпионка Пекина-2008 и бронзовая призерка Олимпийских игр в Лондоне-2012 по фехтованию на саблях Ольга Харлан стала победительницей турнира серии "Гран-при", который состоялся в корейском Сеуле.

В полуфинале украинская саблистка одержала победу над россиянкой Софией Великой (15:11), а в финальном поединке победила американку Ибтихай Муххамад (15:9), сообщает НОК Украины.

Франція хоче використати систему ППО Греції для проведення Олімпіади
Лунін вперше з січня не потрапив до стартового складу "Реала"

Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Міжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з ХарланМіжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з Харлан
"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан
"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Україна подасть апеляцію на дискваліфікацію ХарланУкраїна подасть апеляцію на дискваліфікацію Харлан
Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграхЛегендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх
"Справедливого світу немає": титулована фехтувальниця Харлан відреагувала на рішення FIE повернути росіян та білорусів"Справедливого світу немає": титулована фехтувальниця Харлан відреагувала на рішення FIE повернути росіян та білорусів
Українська фехтувальниця Харлан виграла першу медаль Кубка світу з 2019 рокуУкраїнська фехтувальниця Харлан виграла першу медаль Кубка світу з 2019 року
Росіян можуть допустити до змагань у фехтуванні – ХарланРосіян можуть допустити до змагань у фехтуванні – Харлан