Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх
Спортсменка переміг у Польщі.
Українська шаблістка Ольга Харлан присвятила перемогу на Європейських іграх ЗСУ, інформує
![Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх](https://novostey.com/i4/2023/06/28/0444e6c6799d01f298af7467b542fa30.jpg)
"Я хочу подякувати нашій армії, нашим бійцям, нашим волонтерам, усім нашим людям. Ми дуже сильна нація. І всі ці люди надають нам сил боротися тут. Дуже хочу, щоб наші бійці поверталися додому живими, і ця нагорода в першу чергу для них.
Ця перемога дуже важлива насамперед для нашої країни, а також особисто для мене, бо я дуже хотіла принести медаль Україні, нашим бійцям, які нас захищають, моїй родині, яка частково тут зі мною. Але моя бабуся зараз перебуває на Миколаївщині, сподіваюся, вона дивилася трансляцію, і бачила мій виступ", - сказала Харлан.
Нагадаємо, Харлан виграла золото на Європейських іграх, у фіналі змагань знищивши 19-річну румунку Ілінцю Пантіс із рахунком 15:3.
Ольга Харлан є олімпійською чемпіонкою Пекіна-2008, а також срібною в Ріо-2016, але в командній шаблі. В індивідуальному турнірі на її рахунку бронзові медалі Лондона-2012 та Ріо-2016.