Українська тенісистка виграла турнір у США

Українка перемогла на тенісному турнірі.

Українська тенісистка Юлія Стародубцева перемогла на змаганнях у американському Далласі, інформує ZN.ua.

© WTA Tennis

Українка у фіналі турніру ITF World Tennis Tour Dallas Open у трьох партіях обіграла китайську спортсменку Ван Яфань із рахунком 3:6, 6:2, 6:2. Матч між тенісистками тривав 1 годину 55 хвилин.

Це третій титул ITF українки у кар'єрі. Зазначимо, що Стародубцева перервала 24-матчеву переможну серію китаянки.

Успіх у Далласі принесе Стародубцевій 9142 доларів призових та 80 рейтингових очок.

У світовому рейтингу вона оновить свій особистий рекорд, піднявшись на 203-й рядок.

Турніри серії ITF є не найпрестижнішими у тенісному турі, поступаючись змаганням під егідою WTA.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
НХЛ може провести престижний турнір за участю збірної РосіїНХЛ може провести престижний турнір за участю збірної Росії
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Американська тенісистка обіграла білоруску у фіналі US Open-2023Американська тенісистка обіграла білоруску у фіналі US Open-2023
Міжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусіМіжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусі
Українським шахістам рекомендовано уникати рукостискань із росіянами на міжнародних турнірахУкраїнським шахістам рекомендовано уникати рукостискань із росіянами на міжнародних турнірах
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Польські прикордонники не пустили до країни російську тенісистку на турнір WTA у ВаршавіПольські прикордонники не пустили до країни російську тенісистку на турнір WTA у Варшаві