Украинский легкоатлет стал победителем Континентального кубка

Украинский легкоатлет Богдан Бондаренко выиграл Континентальный кубок IAAF.

Об этом сообщает УНИАН.

В секторе для прыжков в высоту Бондаренко с первой попытки преодолел 2,37 м. Позади остались россиянин Иван Ухов и катарец Мутаз Эсса Баршим. У обоих по 2,34 м, но Ухов потратил на них меньше попыток и занял 2-ю строчку в таблице.

Ольга Саладуха стала третьей в тройном прыжке (14,26 м). Победила колумбийка Катерин Ибаргуэн (14,52 м). Анна Титимец финишировала четвертой в беге на 400 метров с барьерами (55,20 с). А Ольга Земляк с личным рекордом (51,00 с) была пятой в гладком беге на 400 метров.

После первого дня соревнований  уверенно лидирует сборная Европы, за которую выступают украинцы (222,5 очков). Американцы вторые (191). Соревнования Континентального кубка происходят в Марракеше (Марокко) 13-14 сентября.

Стало відомо, коли бій Усика та Ф'юрі буде оголошено офіційноСтало відомо, коли бій Усика та Ф'юрі буде оголошено офіційно
Троє українців стали претендентами на звання найкращого молодого футболіста ЄвропиТроє українців стали претендентами на звання найкращого молодого футболіста Європи
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Українські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в МонакоУкраїнські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в Монако
Українці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у водуУкраїнці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у воду
Світоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою УкраїниСвітоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою України