Відомий актор Джуліан Сендс зник безвісти у горах - його не можуть знайти вже тиждень

Британський актор Джуліан Сендс зник безвісти та розшукується у горах Південної Каліфорнії. NPR пише, що зірка фільму "Кімната з видом" здійснював піший похід, після чого перестав виходити на зв'язок, інформує Апостроф.

65-річний Сендс зник у п'ятницю 13 січня на горі Балді, повідомила прес-секретарка шерифа округу Сан-Бернардіно Глорія Уерта. Пошуково-рятувальні бригади шукали його в районі гір Сан-Габріель, але в суботу були змушені призупинити роботу через погані погодні умови на стежці та ризик обвалу. З того часу вони не можуть відновити наземні пошуки, тому Сендса шукають за допомогою вертольотів та дронів.

Фото: Getty Images

Причиною небезпеки в горах став шторм, який обрушився на Південну Каліфорнію в п'ятницю і тривав усі вихідні. Двоє інших туристів нещодавно загинули у цьому районі.

Джуліан Сендс знявся разом із Хеленою Бонем Картер у британському фільмі 1985 року "Кімната з виглядом". Також він виконав головні ролі у фільмах "Чорнокнижник", "Арахнофобія", "Голий ланч", "Олена в ящику", "Покидаючи Лас-Вегас". З того часу актор працював над невеликими ролями в кіно та на телебаченні.


Наталка Лавринець, Апостроф

Последние новости

Подгружаем последние новости