Зірка українських серіалів Біблів розповіла про повідомлення родички з рф: "Там настільки вже все промито..."

Віталіна Біблів

За словами зірки "Будиночку на счастье", родичка не повірила в те, що співвітчизники здатні на такі звірства. І навіть почала ображати саму Віталіну.

Зірка українських серіалів, Віталіна Біблів , почала записувати гумористичні ролики в образі "Баби Наташі", де висміювала росіян, які вірять пропагандистам. Пізніше ці віршики зачепили хрещеницю отця Віталіни, яка мешкає на росії. Про це зірка серіалів розповіла в інтерв'ю " ЖВЛ" .

За словами зірки "Будиночку на счастье", родичка не повірила в те, що співвітчизники здатні на такі звірства. І навіть почала ображати саму Віталіну. Москвичка доводила Біблів, що жахливі кадри з практично повністю зруйнованого Маріуполя – це "театральна постановка", а саму актрису взагалі назвала "нацисткою".

"Її дуже обурили мої відео. Вона мені написала величезне повідомлення на кшталт: "А чому ти не пишеш, що у вас президент наркоман?", "Чому ти не пишеш, що у вас у Маріуполі - це все театральна постановка?". Я зрозуміла, що навіть якщо я буду щось пояснювати, витрачати свої нерви... Я просто написала: "Бажаю, щоб твоя дитина ніколи не знала, що таке рости без матері, без ручок", – поділилася Віталіна Біблів.

Віталіна Біблів упевнена, що примирення з цим народом неможливе ще багато років, навіть після перемоги України у війні. Акторка також відмовилася брати участь у зйомках, де працюють росіяни. Нещодавно Віталіна знялася у польському проекті, де на її прохання замінили костюмера із Москви.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."
Jerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити порядJerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити поряд
Дочка Анджеліни Джолі з поголеною головою та у міні-шортах з'явилася на публіціДочка Анджеліни Джолі з поголеною головою та у міні-шортах з'явилася на публіці
Померла Енні Вершинг - актриса, яка зіграла Тесс у "The Last of Us"Померла Енні Вершинг - актриса, яка зіграла Тесс у "The Last of Us"
"Дуже тепла атмосфера": улюблениця Вакарчука Соловій зустрілася з військовими та похвалилася букетами"Дуже тепла атмосфера": улюблениця Вакарчука Соловій зустрілася з військовими та похвалилася букетами
Блок рекламы


Похожие новости

Шоптенко з "Танці з зірками" вразила новими кадрами: "Тільки в свої 35 я наважилася вперше..."Шоптенко з "Танці з зірками" вразила новими кадрами: "Тільки в свої 35 я наважилася вперше..."
"Мікрофон мені не дали": "Міс Україна-Всесвіт" Апанасенко чесно розповіла про ставлення до росіянки на конкурсі"Мікрофон мені не дали": "Міс Україна-Всесвіт" Апанасенко чесно розповіла про ставлення до росіянки на конкурсі
"Нікого не слухай": "Пташка" з Азовсталі чесно розповіла, за що її критикують українці"Нікого не слухай": "Пташка" з Азовсталі чесно розповіла, за що її критикують українці
Зірка "Жіночого кварталу" Сопонару в білому заворожила кожним вигином: "Вибачте, але я закохався!"Зірка "Жіночого кварталу" Сопонару в білому заворожила кожним вигином: "Вибачте, але я закохався!"
Зірка Квартал 95 на тлі скандалу із дружиною звернувся до українців: "Вам це все повернеться!"Зірка Квартал 95 на тлі скандалу із дружиною звернувся до українців: "Вам це все повернеться!"
Jerry Heil після падіння в оркестрову яму розповіла, як почувається: "Коли ходжу..."Jerry Heil після падіння в оркестрову яму розповіла, як почувається: "Коли ходжу..."
Влад Яма з "Танців зі зірками", який втік у США, засумував за довоєнним часом: "Був норм..."Влад Яма з "Танців зі зірками", який втік у США, засумував за довоєнним часом: "Був норм..."
Художник зобразив українських зірок у вигляді дітей за допомогою нейромережі: фотоХудожник зобразив українських зірок у вигляді дітей за допомогою нейромережі: фото
Зірка "Кріпосної" Денисенко порадувала своєрідним подарунком, який приносить біль: "Довго налаштовувалася"Зірка "Кріпосної" Денисенко порадувала своєрідним подарунком, який приносить біль: "Довго налаштовувалася"
Все залишилося в окупованій зоні: Маша Єфросиніна розповіла про бізнес чоловікаВсе залишилося в окупованій зоні: Маша Єфросиніна розповіла про бізнес чоловіка
Последние новости

Подгружаем последние новости