Jerry Heil поділилася, ким стане після навчання у Берклі: "У нас немає такої спеціальності"

Джеррі Хейл, Jerry Heil, скрін

Jerry Heil навчалася і в Україні, проте тут не було такої спеціальності. А в США тепер навчатиметься тієї справи, якою по-справжньому горить.

Українська співачка Jerry Heil (справжнє ім'я – Яна Шемаєва) стала студенткою музичного коледжу Берклі у Бостоні. Причиною того, що Jerry Heil вилетіла в США, є спеціальність, яку отримуватиме. Про це вона розповіла в інтерв'ю для ранкового проекту "Сніданок з 1+1".

Jerry Heil навчалася і в Україні, проте тут не було такої спеціальності. А в США тепер навчатиметься тієї справи, якою по-справжньому горить.

"Я пішла вчитися туди, тому що у нас немає такої спеціальності. Це film scoring – я писатиму музику до фільмів. Це була моя давня мрія протягом усього мого життя. Я пам'ятаю, що коли в нас надходила вчитися, тому що я і тут отримувала освіту, я вибирала, ким же я стану, я хочу співати чи хочу бути музикантом і вступила взагалі на хороводиригентську. А сюди вже пішла конкретно, чим я горю", – пояснила Jerry Heil.

Варто зазначити, що Jerry Heil виграла грант, який покрив чверть вартості навчання у Берклі. Решту суми українська співачка має заплатити сама інакше її виженуть з коледжу і вона не зможе втілити свою мрію в життя.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Полнометражное порно Ксении Собчак
В России запретили ходить по улице без трусов
Ирина Билык написала стихотворение о войнеИрина Билык написала стихотворение о войне
Алина Кабаева родила Путину сына. Фото
Эксклюзивное фрик-шоу: как низко готовы пасть скандальные звезды (ФОТО)
Блок рекламы


Похожие новости

Jerry Heil перед фіналом "Євробачення" скандал у Польщі, українці відповіли: "Знайшли, до чого причепитися"Jerry Heil перед фіналом "Євробачення" скандал у Польщі, українці відповіли: "Знайшли, до чого причепитися"
Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"
У Львові п'ятирічний хлопчик помер після видалення зубів - прокуратура веде розслідуванняУ Львові п'ятирічний хлопчик помер після видалення зубів - прокуратура веде розслідування
На холеру обстежили три тисячі людей після затоплення Каховської ГЕС – МОЗНа холеру обстежили три тисячі людей після затоплення Каховської ГЕС – МОЗ
У 90% — відсутність нирки: РНБО обіцяє, що імена ухилянтів та лікарів-порушників після перевірок ВЛК будуть оприлюдненіУ 90% — відсутність нирки: РНБО обіцяє, що імена ухилянтів та лікарів-порушників після перевірок ВЛК будуть оприлюднені
Шеннен Доерті вперше показала себе після операції на мозку через онкологію.Шеннен Доерті вперше показала себе після операції на мозку через онкологію.
Мадонну після реанімації вже виписали з лікарніМадонну після реанімації вже виписали з лікарні
Олег Винник зробив новий пост після півтора року мовчання: "Йому знову потрібні гроші"Олег Винник зробив новий пост після півтора року мовчання: "Йому знову потрібні гроші"
Моніка Беллуччі сильно схудла після розлучення колишнього з молодою дружиноюМоніка Беллуччі сильно схудла після розлучення колишнього з молодою дружиною
Алла Пугачова підтримала лідера гурту ДДТ після скасування концертів у РосіїАлла Пугачова підтримала лідера гурту ДДТ після скасування концертів у Росії
Последние новости

Подгружаем последние новости