"Щоб було тепло": Великий з "Квартал 95" тонко спародіював росіянку, яка збирала на тепловізори
!["Щоб було тепло": Великий з "Квартал 95" тонко спародіював росіянку, яка збирала на тепловізори](https://novostey.com/i4/2022/10/26/17e5967cb4031d7cb4fb465f817e83c3.png)
Відомий комік Юрій Великий поділився кумедною пародією на не дуже розумну росіянку, яка прикидається волонтеркою.
Популярний український комік та актор "Квартал 95" Юрій Великий, який у минулому більше грав пародії на президента Володимира Зеленського, під час війни почав робити смішні пародії на російських – від путіна та шойгу до соловйова та інших не дуже розумних персонажів.
Так, цього разу Юрій зробив пародію якраз на такого не дуже розумного персонажа – росіянку, яка прикидається волонтеркою та нібито збирає гроші на допомогу російській армії.
В оригінальному відео ця дівчина просить у росіян гроші на тепловізори, щоби хлопці на фронті могли зігрітися, адже вони з приходом осені почали мерзнути. Це відео стало вірусним у мережі, тому що користувачі запідозрили, що ця пигалиця збирає гроші собі в кишеню і ніяка вона не волонтерка.
У своєму ж відео Великий зробив пародію на цю росіянку, і окрім тепловізорів додав ще інші речі та предмети, на які нібито збирає гроші.
"Збираємо на ТЕПЛОВІЗОР - щоб хлопцям було тепло". Сміємося – отже, не здаємось. Дякую співавторам за допомогу", - підписав ролик Юрій.