Дружина продюсера "Квартал 95" похвалилася, які зіркові діти навчаються у школі її сина: "У класі з моїм..."

анна Саліванчук, скрін

Актриса та дружина продюсера "Квартал 95" Олександра Божкова Ганна Саліванчук вирішила розповісти про приємні милості від колег на навчанні дітей.

Дружина продюсера "Квартал 95", відома актриса Ганна Саліванчук розповіла, з ким навчається її старший син та як артисти підтримують один одного разом із дітьми. Розповісти про колегу цього разу вирішила і сама Ганна, бо відвідала зустріч у школі під час невеликого виступу Тараса Тополі.

Як виявилося, дитина артиста та співачки Альоші навчається у тій же школі, що й син Ганни Саліванчук та її дружина Олександра Божкова. Український співак, лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя засмутив дітей:

«У нашій школі навчалися діти Тараса Тополі. Молодший син у класі з моїм сином, на жаль, через війну Альоша з дітьми виїхали до Америки, доки чоловік у лавах ЗСУ. Але Тарас не забуває підтримувати друзів своїх дітей! – емоційно розповіла Ганна.

До початку повномасштабної війни російські актори працювали в Україні разом із українцями. Серед тих, хто з ними знімався, була і Ганна Саліванчук.

Я не розуміла, що війна почалася вже 8 років тому. Я думала, що російські актори та режисери - це добре. І продовжувала зніматися в цих серіалах. приїжджали з Росії", - розповіла дружина продюсера "Квартал 95" .


Дарина Силина, politeka.net

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

"Я таких чоловіків відправляла б на передову": дружина продюсера "Квартал 95" публічно присоромила людей під своїм будинком"Я таких чоловіків відправляла б на передову": дружина продюсера "Квартал 95" публічно присоромила людей під своїм будинком
56-річна Сінді Кроуфорд похвалилася ідеальною фігурою на червоній доріжці в Майамі56-річна Сінді Кроуфорд похвалилася ідеальною фігурою на червоній доріжці в Майамі
Блондинка з "Жіночого кварталу" похвалилася підтягнутою красою в міні: "Виходжу іноді..."Блондинка з "Жіночого кварталу" похвалилася підтягнутою красою в міні: "Виходжу іноді..."
Голді Хоун зробила рідкісний вихід у світ: як зараз виглядає 76-річна дружина Курта РасселаГолді Хоун зробила рідкісний вихід у світ: як зараз виглядає 76-річна дружина Курта Рассела
Дала ляпаса на уроці: маленького українця в школі побила вчителька, справою зайнялася прокуратураДала ляпаса на уроці: маленького українця в школі побила вчителька, справою зайнялася прокуратура
Монатик опинився у несподіваному місці під час повітряної тривоги: "Діти були у захваті"Монатик опинився у несподіваному місці під час повітряної тривоги: "Діти були у захваті"
Діти підірвалися на боєприпасі у Харкові, термінове попередження: "необхідно одразу..."Діти підірвалися на боєприпасі у Харкові, термінове попередження: "необхідно одразу..."
Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"
Підліток вкрав у батька загиблого воїна понад мільйон гривень: "Отримав виплату за смерть сина"Підліток вкрав у батька загиблого воїна понад мільйон гривень: "Отримав виплату за смерть сина"
Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук чесно зізналася, про що шкодує після 24 лютого: "Мені соромно, що..."Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук чесно зізналася, про що шкодує після 24 лютого: "Мені соромно, що..."
Последние новости

Подгружаем последние новости