Alyosha згадала про ранок 24 лютого, який ніколи не зможе забути: "Переляк на все життя..."

Alyosha

Відома співачка Alyosha зовсім не вірила, що у 21 столітті можлива повномасштабна війна – це просто не вкладалося в неї в голові.

У березні Alyosha вивезла дітей до рідні чоловіка лідера групи "Антітіла" Тараса Тополю до США. У Києві старший Роман навчався у 3 класі, а молодший Марк восени мав йти до першого.

В інтерв'ю для "ЖВЛ" вона розповіла про день 24 лютого, коли росія вторглася на територію України.

Як зізналася артистка Alyosha, цей ранок вона ніколи не зможе забути. Він врізаdcz їй в пам'ять.

"Десь о четвертій годині ранку 24 лютого ми почули першу сирену. Ми одразу почали збирати найнеобхідніші речі і будити дітей. Діти були дуже налякані. Рома почав плакати. Марко теж за ним. Тоді я дуже боялася, щоб вони не отримали переляк на все життя", - згадала співачка.

При цьому Alyosha додала, що зовсім не вірила, що у 21 столітті можлива повномасштабна війна.

"Я ніколи не вірила, що це може статися. Ось просто категорично не могла в це повірити. Адже для мене це було настільки неадекватно. 21 століття світ цивілізований розвивається. Ну яка може бути війна", - підкреслила Alyosha.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Моніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні формиМоніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні форми
"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських
Дочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядомДочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядом
Блок рекламы


Похожие новости

Влад Яма з "Танців зі зірками", який втік до США, звернувся до батьків: "Найголовніші..."Влад Яма з "Танців зі зірками", який втік до США, звернувся до батьків: "Найголовніші..."
Каменських у домашньому халаті згадала, як любила готувати та прибирати в кімнатах: "Здавалося чимось звичним"Каменських у домашньому халаті згадала, як любила готувати та прибирати в кімнатах: "Здавалося чимось звичним"
У Києві попрощалися з азовцем "Хірургом", який загинув під час захисту Маріуполя: фото та відеоУ Києві попрощалися з азовцем "Хірургом", який загинув під час захисту Маріуполя: фото та відео
Кароль зв'язалася з продюсером, який співпрацює з російськими зірками: "В одному ряду з вами..."Кароль зв'язалася з продюсером, який співпрацює з російськими зірками: "В одному ряду з вами..."
Дьомін різко пройшовся по відомиму продюсеру, який зрадив Україну: "Юрчик-шмальчик вирішив поміняти ім'я"Дьомін різко пройшовся по відомиму продюсеру, який зрадив Україну: "Юрчик-шмальчик вирішив поміняти ім'я"
Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук згадала про життя до популярності та шлюбу: "І козу, і корову доїла!"Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук згадала про життя до популярності та шлюбу: "І козу, і корову доїла!"
Крутоголов з "Дизель шоу" знайшов виправдання другові, який потрапив у скандал із Мішиною: "Пристрелили на очах його..."Крутоголов з "Дизель шоу" знайшов виправдання другові, який потрапив у скандал із Мішиною: "Пристрелили на очах його..."
Зірка "Сватів" Кошмал згадала про попередження, яке отримала напередодні вторгнення рф: "Мені подзвонили..."Зірка "Сватів" Кошмал згадала про попередження, яке отримала напередодні вторгнення рф: "Мені подзвонили..."
Крутоголов із "Дизель шоу" розповів про стан сина, який серйозно постраждав у ДТП: "Зараз хлопчик..."Крутоголов із "Дизель шоу" розповів про стан сина, який серйозно постраждав у ДТП: "Зараз хлопчик..."
Мішина згадала про пропозицію з росії, яка її здивувала: "Мені прийшов лист..."Мішина згадала про пропозицію з росії, яка її здивувала: "Мені прийшов лист..."
Последние новости

Подгружаем последние новости