Дантес і Кацуріна прямо зі спальні зробили зізнання: "Думаю, немає сенсу мовчати"

Володимир Дантес та Даша Кацуріна

Даша та Вова кажуть у відео, що більше не бачать сенсу "про це мовчати".

Як повідомляє Politeka.net, співак Володимир Дантес та ресторатор Даша Кацуріна після численних чуток про їхній роман вперше записали відео разом. Відео з'явилося на сторінці в Інстаграм кожного з них, та мав інтригуюший підпис: "Ми повинні це сказати".

У відео Кацуріна постає у нічнушці, а Дантес у футболці. Ролик був записаний вдома у спальні. Даша та Вова кажуть у відео, що більше не бачать сенсу "про це мовчати".

"Ми хочемо сказати дещо важливе. Комусь здається, що це не на часі, але для нас з Вовою це дійсно важливо. Ви могли про це здогадуватися, наші знайомі часом це обговорюють між собою. Думаю, немає сенсу мовчати. ??І ми з Дашею вирішили це сказати", - заінтригували Володимир Дантес і Даша Кацуріна.

Але йшлося не про роман, у якому їх підозрюють багато українців. Зокрема, Даша та Вова заговорили про тварин, які також страждають від війни та потребують допомоги.

"Не проходьте повз. Нагодуйте, залиште води. Якщо є можливість, візьміть тварин із притулку. Підтримайте UA Animals, який щодня рятує тварин від війни", — закликають Володимир Дантес та Даша Кацуріна.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
На знак визнання державної служби: Чарльз III нагородив Кейт Міддлтон особливим королівським титуломНа знак визнання державної служби: Чарльз III нагородив Кейт Міддлтон особливим королівським титулом
Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"Одружився і став татом у 19: як живе Роман Сасанчин після перемоги в "Голосі країни"
Блок рекламы


Похожие новости

"Дуже довго стукали": дружина Ярослава загинула у Києві прямо під укриттям"Дуже довго стукали": дружина Ярослава загинула у Києві прямо під укриттям
"Тієї дівчинки, яка вірила в казки більше немає": Саніна з The Hardkiss зізналася, що сильно вплинуло на її життя"Тієї дівчинки, яка вірила в казки більше немає": Саніна з The Hardkiss зізналася, що сильно вплинуло на її життя
Брат зниклого в горах Джуліана Сендса припустив, що актора вже немає в живихБрат зниклого в горах Джуліана Сендса припустив, що актора вже немає в живих
Жінка загинула прямо на могилі чоловіка: з'ясувалися обставиниЖінка загинула прямо на могилі чоловіка: з'ясувалися обставини
Шлюб зірки «Жіночого кварталу» опинився на межі розриву: «Значить, виходу немає»Шлюб зірки «Жіночого кварталу» опинився на межі розриву: «Значить, виходу немає»
Jerry Heil поділилася, ким стане після навчання у Берклі: "У нас немає такої спеціальності"Jerry Heil поділилася, ким стане після навчання у Берклі: "У нас немає такої спеціальності"
Дружина продюсера "Квартал 95" у спортзалі поскаржилася на погане становище українок: "Немає жодних планів!"Дружина продюсера "Квартал 95" у спортзалі поскаржилася на погане становище українок: "Немає жодних планів!"
Денисенко розповіла, за які кошти живе разом із сином: "Будинку немає, але..."Денисенко розповіла, за які кошти живе разом із сином: "Будинку немає, але..."
"Іншого виходу у нас немає": Квіткова з "Холостяка" знайшла правильні слова, щоб підтримати українців"Іншого виходу у нас немає": Квіткова з "Холостяка" знайшла правильні слова, щоб підтримати українців
Кондратюк скривився при згадці про Тіну Кароль, зробивши зізнання: "Така інтонація..."Кондратюк скривився при згадці про Тіну Кароль, зробивши зізнання: "Така інтонація..."
Последние новости

Подгружаем последние новости