"Це допомагає впоратися зі стресом": солістка KAZKA Зарицька вразила результатами свого хобі

Олександра Зарицька

Олександра Зарицька влаштувала екскурсію по своєму будинку і показала результати хобі.

Як повідомляє Politeka.net, солістка українського музичного гурту KAZKA Олександра Зарицька, коли не співає, то спрямовує свій творчий початок у візуальне мистецтво. І у неї це досить непогано виходить. Співачка показала в Instagram, які картини пише.

Виявилося, що виконавиця занурюється в барвисте, образне мистецтво в ті дні, коли вільна від виступів на сцені і запису нових музичних композицій в студії. Олександра Зарицька влаштувала екскурсію по своєму будинку і показала, що стіни завішені картинами, які вона сама написала.

"Це все намальовано моїми ручками. Насправді це все допомагає мені впоратися зі стресом. Серйозно вам кажу, спробуйте теж", - закликала Олександра Зарицька.

Варто зазначити, що після нападу рф на Україну Олександра Зарицька переїхала на Закарпаття. Співачка допомагала волонтерам плести маскувальні сітки і займалися збором коштів для української армії, а потім вирушила давати благодійні концерти, щоб представити Україну і зібрати гроші для фондів.


Александра Павленко, politeka.net





Интересные новости
Дружина Решетника похвалилася несподіваним сюрпризом від чоловіка та синів: "Пішли на тренування, а прийшли..."Дружина Решетника похвалилася несподіваним сюрпризом від чоловіка та синів: "Пішли на тренування, а прийшли..."
Вдівець Руслани Писанки зізнався, чи збирається повертатися до УкраїниВдівець Руслани Писанки зізнався, чи збирається повертатися до України
"Міс Україна Всесвіт" Неплях у крихітному костюмі викликала подив: "Бог все бачить""Міс Україна Всесвіт" Неплях у крихітному костюмі викликала подив: "Бог все бачить"
У Києві  стартував п’ятий фестиваль Bouquet Kyiv StageУ Києві стартував п’ятий фестиваль Bouquet Kyiv Stage
Українка народила у 14 років: у поліції повідомили деталі кричущого випадкуУкраїнка народила у 14 років: у поліції повідомили деталі кричущого випадку
Блок рекламы


Похожие новости

Дружина "Холостяка" Добриніна вразила фігуркою у крихітному міні-купальнику: "Це гра тіней"Дружина "Холостяка" Добриніна вразила фігуркою у крихітному міні-купальнику: "Це гра тіней"
Переможниця "Танців зі зірками" Дімопулос вразила виглядом у міні після тренування: фотоПереможниця "Танців зі зірками" Дімопулос вразила виглядом у міні після тренування: фото
Солістка KAZKA Зарицька після повернення в Україну вразила виглядом: фотоСолістка KAZKA Зарицька після повернення в Україну вразила виглядом: фото
Юрій Ткач здивував музичним талантом, який допомагає йому в скрутну хвилину: відеоЮрій Ткач здивував музичним талантом, який допомагає йому в скрутну хвилину: відео
З домашнього халату в…: Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" вразила різким перевтіленням, фотоЗ домашнього халату в…: Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" вразила різким перевтіленням, фото
Дружина ведучого "Холостяка" Решетніка показала, чим балує свого чоловіка: "Пам'ятаю, як перший раз..."Дружина ведучого "Холостяка" Решетніка показала, чим балує свого чоловіка: "Пам'ятаю, як перший раз..."
Росіянка-дружина Казаніна з "Квартал 95" вразила новою заявою: "Тільки ми залишилися..."Росіянка-дружина Казаніна з "Квартал 95" вразила новою заявою: "Тільки ми залишилися..."
Полякова намагалася вивезти чоловіка за кордон і вразила одкровенням: "Скористаюсь своєю популярністю"Полякова намагалася вивезти чоловіка за кордон і вразила одкровенням: "Скористаюсь своєю популярністю"
Зірка "Жіночого кварталу" Сопонару в крихітних шортиках вразила не лише ніжками: "Гарне маля!"Зірка "Жіночого кварталу" Сопонару в крихітних шортиках вразила не лише ніжками: "Гарне маля!"
Переможниця "Холостяка" Ульянова вразила посмішкою та стильним образом: "Ілюзія звичайного життя"Переможниця "Холостяка" Ульянова вразила посмішкою та стильним образом: "Ілюзія звичайного життя"
Последние новости

Подгружаем последние новости