Віталій Козловський показав, чим харчується на передовій та в яких умовах готується їжа
В особистому обліковому записі в Інстаграм український співак Віталій Козловський, який зараз служить на фронті після того як отримав повістку, поділився залаштунком свого життя.
![“Польова кухня, польові миші“: Віталій Козловський показав, чим харчується на передовій](https://novostey.com/i4/2023/09/06/f57b2dfe935e5f612182233cc4efe47f.jpeg)
Артист знаходиться нарівні зі своїми товаришами по службі, не маючи жодних особливих умов і відносин.
У сториз Віталій Козловський показав, як відбувається готування у його взводі. У кадрі можна побачити польову кухню, яку військові розгорнулися у посадці. Замість мийки у них обрізаний п'ятилітровий бутель, замість відкритого вогню - газовий пальник.
"Ось так готуємо. Рафінована олія (у пляшці з-під напою). Кухня шикарна, польова. Тут і миші польові, і кухня польова - все польове. Умови просто - Донбаська корчма, три зірки Мішлен", - можна почути у сторіз, яким поділився Віталій Козловський
![“Польова кухня, польові миші“: Віталій Козловський показав, чим харчується на передовій](https://novostey.com/i4/2023/09/06/cbe874f03cba551eb2751f64e74388fe.jpg)
![“Польова кухня, польові миші“: Віталій Козловський показав, чим харчується на передовій](https://novostey.com/i4/2023/09/06/9d7122cb5af927f34f654e1b0b611b2c.jpg)
Незважаючи на жарт про польових мишей, насправді мишей ніхто не їсть. На фото досить апетитному, яким співак поділився в Інстаграм можна побачити смажену картоплю зі скоринкою, тушонку, чорний хліб, а також свіжий помідор і огірок.
![“Польова кухня, польові миші“: Віталій Козловський показав, чим харчується на передовій](https://novostey.com/i4/2023/09/06/4454efd66824e7900c62b54f495fa63d.jpg)
На фронті Козловський від початку серпня 2023 року. На заклик він відреагував спокійно, готовий виконати свій обов'язок перед країною, не приховуючи страху. Зараз він воює за Україну, а фанати його всіляко підтримують.
"Ти молодець, не втік як Яма, а пішов воювати. Подивіться, скільки горя в його очах", "Пишаюся тобою, дякую за захист", "Велике щастя зустрічати новий день", "Супер красень".
Нагадаємо, Віталій Козловський злякав фанатів тривожним відео з фронту: "Слава Богу, що живі".