Готуються до відступу: окупанти грабують підприємства на Запоріжжі
Ворог грабує заводи і вивозить техніку у невідомому напрямку.
Ворог почав грабувати підприємства у Запорізькій області. Як
![Готуються до відступу: окупанти грабують підприємства на Запоріжжі](https://novostey.com/i4/2023/09/06/9688662b8dd69e93dbeeceecdf428a68.jpg)
У тимчасово окупованому Токмаці окупанти розграбували місцевий ковальсько-штампувальний завод і вивезли обладнання у невідомому напрямку.
Наразі, йдеться у повідомленні ЦНС, місцева окупаційна влада розробила план вивозу інших матеріальних цінностей захопленого міста, який буде приведений в дію у разі погіршення ситуації для окупантів.
Раніше міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомляв, що місцева окупаційна "влада" - на низькому старті, її перевозять в інше місто, оскільки з наближенням Сил оборони України тимчасово окупований Токмак з прифронтового міста перетворюється на фронтове.
Як повідомлялось, українські війська прорвали головну російську лінію оборони на південному сході країни.