Украинская саблистка Ольга Харлан завоевала бронзу кубка мира в Пекине

В субботу, 2 мая, украинская спортсменка Ольга Харлан завоевала бронзовую медаль кубка мира по фехтованию на саблях среди женщин.

Об этом сообщает пресс-служба Национальной федерации фехтования Украины.

О. Харлан разделила третью ступеньку пьедестала с американской фехтовальщицей Мариэль Загунис, уступив своей роSSийской оппонентке Софье Великой, которая стала победительницей соревнований.

Второе место заняла польская спортсменка Александра Соха, неожиданно разгромившая американку со счетом 15:2.

На сегодняшней день О. Харлан провела уже 6 поединков с С. Великой на различных соревнованиях. В активе каждой из саблисток по три победы над соперницей.

Напомним, ранее самая титулованная фехтовальщица страны была признана спортсменкой года в Украине.

Франція хоче використати систему ППО Греції для проведення Олімпіади
Лунін вперше з січня не потрапив до стартового складу "Реала"

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Міжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з ХарланМіжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з Харлан
"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан
"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Україна подасть апеляцію на дискваліфікацію ХарланУкраїна подасть апеляцію на дискваліфікацію Харлан
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Україна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванніУкраїна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванні
Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграхЛегендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх