АМКУ оштрафував та забанив фірми екс-депутата, які розіграли мільйон на закупівлі брикетів для освітян

Хмельницьке облвідділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» та ТОВ «Україна 2001» (смт. Теофіполь Хмельницької області) загалом на 272 тис грн. за антиконкурентні узгоджені дії під час закупівлі брикетів з відходів сільськогосподарського виробництва. Про це повідомляє «Незалежний громадський портал».

У квітні 2017 року відділ освіти Теофіпольської райдержадміністрації за результатами тендеру замовив ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» брикети з відходів сільськогосподарського виробництва за 1,09 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Україна 2001», чия пропозиція була вищою. Фірми на аукціоні не зменшували ціни.

АМКУ дійшов висновку, що підприємства узгодили поведінку під час підготовки та участі в торгах. Учасники подали однаково оформлену документацію, хоча такі особливості оформлення не були передбачені замовником та не встановлені державними чи іншими стандартами.

ТОВ «Україна 2001» взагалі не подала низки документів. Крім того, фірми пов’язані між собою, вони мають цивільно–правові відносини, зокрема, укладали договори поставки.

Комп’ютерне обладнання, з якого здійснювалась реєстрація обох учасників, вхід до кабінету учасника та інші дії, пов’язані з подачею заявки, документів на участь у процедурі закупівлі фактично знаходилось за адресою ТОВ «Україна 2001».

Антимонопольники оштрафували підприємства. Крім того, згідно з законодавством, цукровий завод» та «Україна 2001» не братимуть участь у держзакупівлях протягом трьох років.

Засновниками ТОВ «Україна 2001» є естонська «ВЛ Нордік трейд» та мешканці Теофіополя Олександр Камінський та Олег Лейві. Кінцевим бенефіціаром записаний депутат Хмельницької обласної ради VI скликання від ВО «Батьківщина» Вадим Лейві.

Також до групи компаній ТОВ «Україна 2001» входить «Теофіпольський цукровий завод» — один з найбільших виробників цукру в Україні.

Від «Наших грошей»:

За даними SMIDA, Вадимові Лейві належить 17,9% акцій ПАТ «Теофіпольський цукровий завод».

Згідно з інформацією системи «Прозорро», у 2016-2018 рр. «Теофіпольський цукровий завод» виграв тендерів на загальну суму 2,46 млн грн. а «Україна 2001» у 2017-208 рр. на 2,61 млн грн.Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Украинский стартап Meredot привлек 50 000 евро от Еврокомиссии
Исполнительная служба начала взыскание 810 млн гривен с "Укртелекома"Исполнительная служба начала взыскание 810 млн гривен с "Укртелекома"
Руководителя службы котельных "Киевгаза" задержали при получении 50 тыс. гривен взяткиРуководителя службы котельных "Киевгаза" задержали при получении 50 тыс. гривен взятки
Импорт дизтоплива из РоSSии сократился на треть после введения пошлинИмпорт дизтоплива из РоSSии сократился на треть после введения пошлин
Баржа с херсонскими арбузами отправится в Киев 16 августаБаржа с херсонскими арбузами отправится в Киев 16 августа
Блок рекламы


Похожие новости

АМКУ заблокировал все тендеры на закупку дизтоплива для "Укрзализныци", - КравцовАМКУ заблокировал все тендеры на закупку дизтоплива для "Укрзализныци", - Кравцов
ДТЭК не является монополистом на рынке, – председатель АМКУДТЭК не является монополистом на рынке, – председатель АМКУ
АМКУ начал расследование против компании миллиардера КосюкаАМКУ начал расследование против компании миллиардера Косюка
АМКУ признал сговор на тендере по реконструкции Шулявского моста в КиевеАМКУ признал сговор на тендере по реконструкции Шулявского моста в Киеве
В здании АМКУ задержали владельца дорожной фирмы "Полтавабудцентр"В здании АМКУ задержали владельца дорожной фирмы "Полтавабудцентр"
Глава АМКУ заявил о возможности принудительного разделения химического бизнеса ФирташаГлава АМКУ заявил о возможности принудительного разделения химического бизнеса Фирташа
АМКУ разрешил "Добробуту" купить более 50% компании "Борис"АМКУ разрешил "Добробуту" купить более 50% компании "Борис"
АМКУ оштрафовал WOG, ОККО и Socar на 77 млн гривенАМКУ оштрафовал WOG, ОККО и Socar на 77 млн гривен
АМКУ отклонил жалобу "Энергоатома" на "Роттердам+"АМКУ отклонил жалобу "Энергоатома" на "Роттердам+"
ДТЭК приобрел только электрические сети в Киевской и Одесской областях, монополизации рынка нет, - глава АМКУДТЭК приобрел только электрические сети в Киевской и Одесской областях, монополизации рынка нет, - глава АМКУ
Последние новости

Подгружаем последние новости