Екс-керівник «лужниківських» розіграв півмільярда на електрику для «Черкаситрансгазу» з менеджером Фірташа

Філія «УМГ «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» 5 жовтня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Агенція інвестиційного менеджменту» на постачання електроенергії упродовж року на 487,37 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Для об’єктів у Вінницькій області замовили 176 тис кВт*год. електроенергії І класу напруги та 70 тис кВт*год. електроенергії ІІ класу напруги. Вартість буде розраховуватися за тарифами, на 1,3% нижчими від роздрібних тарифів ПАТ «Вінницяобленерго» у відповідному періоді.

Наприклад, зараз промисловий тариф «Вінницяобленерго» становить 1,55 кВт/год. для 1 класу та 2,03 кВт/год. для 2 класу. Таким чином, договірний тариф «Агенції» складає відповідно 1,53 кВт/год. та 2,01 кВт/год.

Ціна угоди на ті самі 1,3% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 493,79 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Центрнафтогазпостач» кіпрської «Сегіара Трейдінг Лімітед» («Segiara Trading Limited»), директором якого є Дмитро Круподеров – заступник голови правління контрольованого Дмитром Фірташем ПАТ «Дніпропетровськгаз». При цьому обидва учасники не знижували ціну під час аукціону.

Нагадаємо, у червні 2016 року «Черкаситрансгаз» замовив «Агенції» електроенергії на 251,17 млн грн.

Власником київської «Агенції інвестиційного менеджменту» від самого заснування у 2004 р. є британська компанія «Альбермарл Трейдінг Лімітед» («Albermarle Trading Limited»). Вона у свою чергу належить вірґінському офшору «Веделл Венчерз Інк» (Wadell Ventures Inc). З 2007 року директором «Агенції» є Валентин Цецюрський.

«Агенція» виступає співзасновником ще у кількох бізнес-проектах. Наприклад, їй належить 33% у ТОВ «Місто-Буд-Інвест» з групи Дмитра Фірташа.

Також фірма-переможець проходила із низкою інших компаній по кримінальному провадженню, яке ведуть податківці щодо ПАТ «Криворіжгаз» із групи Фірташа щодо заниження податків. У квітні 2016 р. справу закрили, звільнивши головного бухгалтера «Криворіжгазу» від відповідальності, бо вона вчинила злочин уперше і все відшкодувала.

Раніше «Агенція» співволоділа ТОВ «Укртепло» з Дмитром Разумковим. Нині фірма належить чеській «Енерджі Інвестментс», кінцевим бенефіціаром через яку є «ударівець» Іван Надєїн. Він розвиває низку однойменних фірм, що займаються котельнями на альтернативному паливі по Україні («Укртепло-Київ», «Укртепло-Запоріжжя» тощо).
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Украинские банки могут начать идентифицировать клиентов через посредниковУкраинские банки могут начать идентифицировать клиентов через посредников
С 1 июля украинским пенсионерам повысят выплатыС 1 июля украинским пенсионерам повысят выплаты
Financial Times: Как сдулся пузырь биткоина и кто на этом заработалFinancial Times: Как сдулся пузырь биткоина и кто на этом заработал
«Укрпочта» грозит правительству отказом выплачивать пенсии«Укрпочта» грозит правительству отказом выплачивать пенсии
ГФС отменила штраф табачной компании почти на 200 миллионовГФС отменила штраф табачной компании почти на 200 миллионов
Блок рекламы


Похожие новости

Госпіталь Нацгвардії розіграв в сім’ї депутата-«тимошенківця» третину мільйона на м’ясо
«Богдан» поставив Києву тролейбусів на півмільярда з двигунами заводу у Росії, який працює на російську армію
«Техойл» розіграв із сусідом 105 мільйонів на паливо для «Харківводоканалу»
Фірма Фірташа заплатить Іршанському ГЗК 6 мільйонів штрафів за надані у 2016 році послуги
«Що це було»: урядова схема «монетизації» Фірташа через субсидії і «Нафтогаз» (відео)«Що це було»: урядова схема «монетизації» Фірташа через субсидії і «Нафтогаз» (відео)
Мерія Житомира планує збудувати сонячну електростанцію за кредитно-грантові півмільярдаМерія Житомира планує збудувати сонячну електростанцію за кредитно-грантові півмільярда
Чехи Путіна поставлять на АЕС свого та словенського обладнання на півмільярда
Півмільярда на арктичний дизель для армії взяв новачок із пулу «Трейд Коммодіті»
«Богдан» розіграв з дилером 4 мільйони на електромобілі Hyundai Ioniq для «Київавтодору»«Богдан» розіграв з дилером 4 мільйони на електромобілі Hyundai Ioniq для «Київавтодору»
Розпильникам не вдалось оскаржити тендер на півмільярда по порту Іллічівська, бо АМКУ їх забанив
Последние новости

Подгружаем последние новости